Hileli Apk

Coin Master v3.5.930 [Mod Menu / Kilitsiz] Mod Apk

Coin Master Sonsuz Döndürme Şimdi ücretsiz dönüşler, sonsuz para, her şeyin kilidi açık mod apk sürümünü indirin, ana görevi adından anlaşılması kolay olan oldukça sıra dışı bir oyun, ancak kazanmak için mümkün olduğunca çok para, madeni para ve diğer şeyleri denemek gerekiyor. daha sonra Viking köyünüzü inşa etmek, genişletmek ve geliştirmek için harcayabileceğiniz mümkün olan en yüksek değerler.

Coin Master Hack All Unlimited 2022 Hakkında

Ayrıca burada slot makineleri oynayarak şansınızı deneyebilir ve büyük ikramiyeyi yakalayabilirsiniz. Coin Master All Unlimited güzel çizgi film tarzı grafiklere ve bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahiptir. Aynı zamanda z yapabilirsiniz. Örneğin, zamanda yolculuk ve kervan baskınlarıyla istediğiniz parayı elde edin, mal satarak işleri daha havalı bir şekilde yapın ya da sadece çarkıfelek çevirin.

Aynı zamanda, Coin Masters Hack’in bu unsurları basitçe karma bir oynanışta birleştirilir. Yerleşiminizi diğer oyuncuların işgalinden koruma sorunlarıyla da ilgilenmeniz gerekir.

Coin Master Infinite Money’in kalabalığın favorisi haline gelmesinin birçok nedeninden biri, basit ve anlaşılır oynanışıdır. Tek yapmanız gereken sanal slot makinesini döndürmek ve ödüller kazandığınızdan emin olmak. Milyonlarca öğe kazanmak için üç torba nakit almak için şansa ihtiyacınız olsa bile, yine de size meydan okuyacak türden bir oyundur.

ana özellikleri Coin Master Ücretsiz Döndürme: Kendi yerleşiminizi yeniden inşa etme ve yabancıları soyma yeteneği; hazinenin korunması ve yabancılardan yağma; Oyun kaynaklarının kolay çıkarılması.

Kumar makinesinin nasıl kullanılacağına hakim olduğunuzda, köyünüzü verimli bir şekilde inşa edebilirsiniz. Köyünüzde milyonlarca jetonla tamamlamanız gereken eşyalar var. Düşmanların madeni paralarınızı çalmasını önlemek için, yeteri kadar paranız olduğunda onları hemen kullandığınızdan emin olun. Zırh, düşmanların inşa ettiğiniz şeyi yok etmesini engeller.

Kart toplamanın size daha fazla dönüş ve jeton verdiğini unutmayın. Bir dizi kartı tamamladıktan sonra oyun sizi bu ödüllerle ödüllendirecek. Günde bir kez hazine sandığını açarak harfleri bulabilirsiniz. Şimdi bu hazine sandıklarına dikkat edin.

Coin Master All Unlocked’da Döndürme ve Para Nasıl Kazanılır?

Almak Ücretsiz döndürme Coin Master’da günlük olarak bağlantılara tıklayabilir, video reklamları izleyebilir, hızlandırıcı kullanabilir, Coin Master’ı sosyal medyada takip edebilir, e-posta yoluyla hediyelere abone olabilir, arkadaşlarını oyuna davet edebilir, hediye olarak spin alabilir, köyünün seviyesini yükseltebilir ve döndürerek kazanabilirsin , etkinliklere katılın, kart setlerini tamamlayın veya zaman içinde pasif olarak kazanın!

Neler Yeni !

Bu sürümde, genel deneyiminizi iyileştirmek için güncellemeler uyguladık.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Sınırsız kart gönderin – Kart koleksiyonlarının kilidini açın

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu