Hileli Apk

Coin Master v3.5.695 PARA ve Elmas Hileli İndir

Coin Master PARA ve Elmas Hileli İndir, Moon Active’in Android ve iOS platformlarında yayınlanan korsan tarzı bir oyunudur. Oyun, Pirate Kings’in karşılaştığı ve kendilerini öldürdüğü tüm sorunların yeniden çevriştirilerek oluşturuldu. Kendi köyünü kurmak hala senin işin. Ve köyünüzü inşa etmek için diğer köylerin kaynaklarını ele geçirmek, yok etmek ve çalmak için bir korsan ordusuna liderlik etmek zorunda kalacaksınız.

Şans çarkı, şansınızı deneyebileceğiniz Coin Master’ın en önemli özelliğidir. Her ateşdiğinizde, altın paralar, kalkanlar, diğer köylere saldırma veya bir arkadaşınızın parasını gıcırdatacak fırsatlar elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Üç simge para veya altın para almak, bir köye saldırma şansı elde etmek için size çok para veya üç çekiç verecektir. Köyünüzü diğer oyuncuların saldırılarına karşı koruyan bir kalkan almak için art arda üç kalkan edinmeniz gerekir. Özellikle, 3 pembe domuzun sembolünü almak size diğer oyunculardan para çalma fırsatı verecektir.

Ayrıca Hay Day Apk mod indir

Para kazanmanın tek yolu şans çarkı değil. Buna ek olarak, diğer oyunculardan alabilirsiniz. Binaları yıkmak veya sadece para çalmak zengin etmenize yardımcı olacaktır. Tüm düşman köyüne saldırın ve yok edin, size saldıranlardan intikam alın ve sahip olduğunuz şeyi çıkarın.

Coin Master PARA ve Elmas Hileli İndir
Coin Master PARA ve Elmas Hileli İndir
Coin Master PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 83MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Oyunun hızını artırabilirsiniz

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu