Hileli Apk

Coach Bus Simulator v2.0.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Tur otobüsü simülatörü sonsuz para size şehri bir turist otobüsüyle gezmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Sizi heyecanlandırmak ve standart bir toplu taşıma sistemini taklit etmek için birçok sürüş modu sunar. Yoldaki yolcuları ve diğer sürücüleri hesaba katmanız gerektiğinden, şehir içi sürüş oldukça zordur.

Ancak bu oyunu benzersiz kılan, pratik sürüş kararları vermenizi sağlayan farklı modlar ve özelliklerdir. Şehir içi banliyö trafiğindeki BRT otobüsleri, özellikle dönüşlerde gerçek sürüş fiziği sunar. Egzotik şehir hayatı, diğer yol kullanıcılarına uyum sağlamak zorunda olduğunuz için otobüs kullanmayı zorlaştırır.

    Antrenör Simülatörü: Ekran Görüntüsü

Coach Bus Simulator oyununun kilidi açıldı

Otobüs oyununun harika bir özelliği, 30’dan fazla seviyenin tadını çıkarabilmenizdir. Modern bir şehirde en iyi şehir sürücüsü olmak için sorunsuz ve pratik sürüş becerileri gereklidir. Farklı kamera konumları, şehirde gezinmenize yardımcı olacak birden fazla sürüş modu sağlar.

ana vurgular

Egzotik yerler, şehrin farklı yerlerinden geçerken simülatör oyununun en önemli özelliklerinden bazılarıdır. Ağır otobüslerde ustalaşmak, uygulama yoluyla sürüş becerilerinizi sürekli olarak geliştirmenizi gerektirir. Ayrıca sürüş simülasyonu, herhangi bir son teslim tarihini kaçırmadan viraj almaya, yolcuları almaya ve indirmeye çalışırken adrenalin pompalamanızı sağlayacaktır.

3D grafikler Gerçekçi kontroller Net ve gerçek ses efektleri Ayrıntılı otobüs iç mekanları Çoklu kameralar Çeşitli otobüs koleksiyonu Gerçekçi trafik kuralları

    Antrenör Simülatörü: Ekran Görüntüsü

Coach Bus Simulator mod apk son sürümünü indirin

Standart oyunun sınırlamalarını aşmak için telefonunuzda oyunun değiştirilmiş versiyonuna ihtiyacınız var. Mod sürümü, tüm Android cihazlar için optimize edildiğinden daha iyi grafikler ve gerçekçi sürüş koşulları sunar.

Farklı şehir otobüslerini sürmeyi keşfederken harika bir oyun deneyimi yaşamak için Android için Coach Bus Simulator Hack’i indirin. Ayrıca, simülatörü daha gerçekçi kılmak için farklı sürüş modları ve otoyol sahnelerine sahip oldukları için otobüslerin bağımlısı olacaksınız. Haritalar ve grafikler, siz daha fazlasını aradıkça simülatör oyununu daha da zorlaştırır.

    Antrenör Simülatörü: Ekran Görüntüsü

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Evrensel Kamyon Simülatörü v1.7.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Dragon City v22.3.2 Apk Modu [Mod Menu / One Hit]

Oil Tycoon Gas Idle Factory v4.5.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu