Hileli Apk

Clash Royale v3.2803.4 PARA ve Elmas Hileli İndir

Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir – Arenaya girin! Clash of Clans yaratıcıları, Royals, en sevdikleri Clash karakterleri ve çok daha fazlası ile gerçek zamanlı çok oyunculu oyun getiriyor. Clash of Clans’ın çeşitli birlik kartları, büyüleri ve savunma yapıları ile oynayın, ayrıca Royales: prens, şövalye, bebek ejderha ve daha fazlası. Onları yenmek ve arenada kupalar, taçlar ve zafer kazanmak için kulelerin üstünden düşmanın Kral ve Prenseslerini alt edin. Kartları paylaşmak ve kendi Clash Royale Apk Mod topluluğunuzu oluşturmak için bir klan oluşturun.

Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir güncellendi 2021 mediafire indir

İndir Clash Royale Sonsuz Taşlar 2021 – Büyüler, savaşçılar ve benzersiz yeteneklerle yüzlerce kart toplayın, toplayın ve geliştirin, onları savaşa gönderin ve aile klanınızı zafere taşıyın! Clash of Clans ve Boom Beach’in yaratıcısı olan dünyaca ünlü Supercell, bugün var olan klonlardan farklı bir büyüklük sırası olan yeni bir strateji başlattı. Burada ön sizlerin önünde inşa, düşünme ve üretmenizi sağlayacak koca bir arena olacak. Düşman kulelerini yok ederek askerleri zafere yönlendirin ve klan listesinde ilk sırada olun.

BASIT AMA ILGI ÇEKICI STRATEJI OYUNU

Clash Royale, olağanüstü oynanışı ve özellikleri sayesinde büyük beğeni topluyor ve birçok olumlu yorum aldı. Oyun, oyuncunun kartlarını savaş alanına çağırdığı ve mevcut yollara yerleştiği yeni bir strateji tarzına sahiptir. Oradan, birimler yol boyunca her şeyi savaşmak, saldırmak ve savunmak gibi işlerini yapacaktır. Bu, oyunun basitliğini ve samimiyetini gösterir ve oyunculara oyunun geneline kolay erişim sağlar ve gelecekteki savaşlara hazırdır. Oyun birçok çekici özelliğe ve işleve ve benzersiz bir oynanışa sahip olacak ve oyunu daha müreffeh ve eğlenceli hale getirecek.

ASKERLERİNİZİ VE GÜVEN BÜYÜLERİNİZİ ÇAĞIRIN

Oyuncular savaşa girmeden önce belirli bir kart destesini kullanabilirler ve hepsi savaş alanında rastgele görünürler. Ancak, oyuncunun onları çağırmak için belirli miktarda uyumluluk puanına ihtiyacı olacak ve puanları yeniden yüklemek biraz zaman alacaktır. Bu nedenle, oyuncu mükemmel bir gözleme sahip olmalı ve rastgele savaşları kazanmak için yavaş yavaş makul kararlar vermelidir. Her kart her savaşçıyı temsil eder, ancak performans ve enerji tüketiminde değişir, bu da aynı zamanda oyuncunun yaratıcılığını ve taktik becerilerini yeni zirvelere uyarır. Askerlere ek olarak, oyuncu geniş alan büyülerini çağırabilir ve haritanın arazisine atabilir.

GÜÇLÜ YÖNLERINIZI GÜÇLENDIRMEK IÇIN GÜÇLÜ KARTLAR TOPLAYIN

Bu oyundaki tüm savaş veya performans birimleri sihirli kartlara yerleştirilir ve oyuncular bunları çeşitli şekillerde toplayabilir. En basit yöntem, her savaştan sonra bir ödül sandığı açmaktır ve ödül sayısı sandığın nadirliğine göre olacaktır. Tüm kartlar, savaş alanına getirdikleri istatistikler, yetenekler ve efektler gibi özelliklere sahiptir. Bu, oyuncunun destesini zenginleştirecek ve güçlü bir kart destesi geliştirmek için gereken tüm yöntemleri anlarsa güçlü kombinasyonlar oluşturabilirler. Gelecekte, oyuncular performansı artırmak için gerekli tüm kartları ve ek özellikleri toplarsa her birimi yükseltebilirler.

YÜKSEK EĞLENCE İÇİN BİRDEN FAZLA OYUN MODU

Clash Royale, oyunculara yapay zeka veya oyuncularla yapılan savaşlarda mutlak eğlence ve rahatlama getirmek istiyor. Bu nedenle, oyun daha heyecan verici hale getiren etkileyici özelliklere sahip olan oyun birçok farklı oyun moduna sahiptir. Buna ek olarak, her ekstra oyun modunun çekici ödülleri vardır ve oyuncuların savaş alanında becerilerini geliştirmeleri için birçok koşulla birlikte gelirler. Çeşitli oyun modları ayrıca oyuncuların arkadaşlarına ve diğer oyunculara katılmalarına ve desteleriyle en etkileyici sinerji saldırılarını gerçekleştirmelerine izin verir.

KOMİK, EKLEMLENİCİ VE HEYECAN VERİCİ VİYAKÜTLER

Oyun, öne çıkmasını ve yaygın olarak takdir edilmesini sağlayan birçok unsura sahiptir ve bunlardan biri çekici görsel ve grafik kalitesidir. Buna ek olarak, grafikler her yaştan oyuncuya dost olacak şekilde tasarlanmıştır ve yaratıcı ve çekici efektlerle birlikte gelir ve bu da savaşı oyuncular için daha heyecan verici hale getirir. Buna ek olarak, savaş birimleri yenilikçi ve özel bir şekilde tasarlanmıştır, tüm oyun için mükemmel bir görünüm yaratır ve oyuncu deneyimini uyarır.

Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir
Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir
Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 106 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu