Hileli Apk

City Island 5 v3.34.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

City Island 5 apk mod sonsuz para tropik bir cennete seyahat etmeniz ve küçük bir adayı büyük bir metropole dönüştürmeye çalışmanız gereken bir dizi şehir simülatörünün devamıdır. Kendi şehrinizi yaratın ve diğer oyuncuların şehirlerine göz atın!

Genel olarak yerleşim bölgeleri, eğlence tesisleri, sanayi alanları inşa edin, para kazanın ve sakinlerinizi mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Her şeye rağmen, City Island 5 apk sınırsız para ilginç bir özelliği var çünkü bir şehri değil, adalara yayılmış tüm yerleşim sistemini yönetmeniz gerekiyor.

ekran görüntüsü

Konut binaları, fabrikalar, alışveriş merkezleri ve diğer önemli binalar inşa edilerek genişleme yapılır. Gelecekte binalar şehir hazinesinin kar elde etmesine yardımcı olacak ve bu para akıllıca yatırılmalıdır. Ayrıca oyuncu, zeplin içinde yeni şehirler inşa etmeye uygun diğer adaları keşfedebilecek.

Mevcut başlangıç ​​miktarına sahipsiniz. Akıllıca harcanmalıdır. Bir üs inşa edin, yeni sakinler çekin, şehrinizin işini büyütün. Sakinlerinizin mutlu ve memnun olması çok önemlidir, çünkü itibarınız düşerse, sakinler çalışmayı bırakır ve sonra tamamen isyan ederler.

ekran görüntüsü

Bu oyun çevrimdışı oyunları destekler, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Ancak, sonuçların yalnızca internetiniz varsa sunucuda saklandığını unutmayın. Bu oyun sıkılmanıza izin vermeyecek.

Son olarak, birçok farklı görev var ve bunlara ek olarak günlük görevler de var. Daha fazla şehir inşa etmek, şehir altyapınızı düzenlemek ve gerçek bir lider olarak sakinleri mutlu etmek için yeni adalar keşfedin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni özellikler ve oyun iyileştirmeleri.

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para ve Altın harcadıkça azalmak yerine artacak!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu