Hileli Apk

Chickens Gun v3.1.02 [Elmas Hileli] Mod Apk

Chickens Gun apk mod sonsuz para tavuk ve horozların farklı silahlarla birbirlerini öldürerek aralarındaki ilişkiyi kopardığı bir tavuk kümesine götürüleceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda sıradan bir karakter olarak değil, diğer oyuncularla heyecanlı savaşlara katıldığınız tepeden tırnağa silahlı bir tavuk olarak oynuyorsunuz.

içinde Chickens Gun hileli apk sınırsız para Tek başınıza oynama ve takım savaşlarına katılma şansınız var. Tek oyunculu modda herkesle savaşırsınız ve takım modunda beş ila beş kişilik ekipler halinde savaşırsınız ve rakip takımdan en çok horozu öldüren takım kazanır. Kahramanınızı farklı silahlarla donatabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Örneğin: makineli tüfek, tabanca, bazuka, makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve diğerleri. Ayrıca sis bombası ve patlayıcı yumurta atma seçeneğiniz de var. Savaşı kazanmak için, çeşitli gerekli şeyleri satın almak için kullanabileceğiniz oyun içi para birimi ile kredilendirileceksiniz.

Ayrıca yeni silahlar, ekipmanlar, farklı arabalar ve çok daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ayrıca kuyruğunuzu geliştirebilir, gaganızı geliştirebilir, havalı şapkalar veya modaya uygun spor ayakkabılarla renklendirebilirsiniz. Ayrıca bir sandık içinde oyun alanı boyunca dağılmış çeşitli araçların direksiyonuna geçebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

Bu oyunda komik karakterinizle diğer oyuncularla inanılmaz savaşlara katılacaksınız. Diğer oyunculara veya animasyonlu çocuk oyuncaklarına karşı kullanmak için çeşitli silahlara erişiminiz var.

Ek olarak, öğrenciniz basit arabalardan, yarışçılardan, ciplerden ve hatta tanklardan her tür aracın direksiyonuna geçebilir. Silahlı horozlar ateş eder ve birbirleriyle savaşırlar. 5’e 5 ve herkese karşı olmak üzere iki mod ile ağda çekim. Kuyruğunuzu, tabancanızı, gaganızı, spor ayakkabılarınızı ve şapkalarınızı serinletebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni yarış haritası, bina öğeleri.

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu