Hileli Apk

Chapters v6.4.0 [Tickets Infinitos] Mod Apk

Bölümler mod apk sonsuz elmaslar her hikayenin gidişatını seçebileceğiniz etkileşimli bir hikaye oyunudur. Romantizmden gerilime uzanan tonlarca eğlenceli ve etkileşimli hikayeyi okuyun! Koleksiyonlarımızdan hikayenizi seçin: Romantik, Fantezi, Bilim Kurgu, Komedi ve Dram!

Bölümleri indirin sonsuz elmaslar güncellendi 2023 mediafire

Elmas Bölümler ve Sonsuz Biletler, romanınızı seçebilmeniz için birden fazla seçeneği bir araya getiriyor, okumayı bırakamayacağınız kurgusal hikayelerle! Chapters Free Premium Choices ios’ta yetenekli yazarlar tarafından yazılmış birçok hikaye var. Bu nedenle, dönüşlerin o kadar beklenmedik olduğunu hissedeceksiniz ki, ne olacağını tahmin edemezsiniz.

Ayrıca indirin:

Otopark Çok Oyunculu v4.8.9.3.7 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Sürücü İşleri Çevrimiçi Simülatörü v0.103 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Flippy Knife v2.0.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

etkileşimli hikayeler

Aşk aileleri, çiftleri, akrabaları ve insanları birbirine bağlar. İnsanlar diğer insanları sevme ve onlara karşı nazik olma eğilimindedir. Bu nedenle romantizm, herhangi bir ortamda en başarılı türlerden biridir. Sürprizlerle, entrikalarla ve cana yakın karakterlerle dolu çılgın aşk hikayelerini seviyoruz. Bölümlerde farklı hikayelerde farklı karakterler oynayabilirsiniz.

Ancak Chapters Infinite Diamond Interactive Stories’de ne kadar farklı olursa olsun, belirleyici faktör yine de oyunculardır. Çünkü durumlar olur ve oyuncuların bundan sonra ne yapacaklarına karar vermeleri gerekir. Gerçek hayatta olduğu gibi, hayat boyunca her küçük karar farklı sonuçlara yol açar; Bu oyunun da birçok farklı sonu var.

flört simülasyon oyunu

Geriye dönüp baktığınızda kaç romantik film, dizi, kitap ve oyun gördünüz? Bu türün büyük bir hayranıysanız, binlercesini kullanmış olmalısınız. Ancak Chapters’ın büyük bir hayranı olup olmamanız önemli değil çünkü her saniyesinden keyif alacaksınız. Bugün mevcut olan en popüler romanlardan bazılarını içerir. Farklı romantik hikayelerden geçin ve sevdiğiniz kişiden ayrılmaya çalışın.

Karakterlerinizi özelleştirin

Seçilen her hikayede, karakterinizi görünümünden saç stiline kadar özelleştirebilirsiniz. Bu oyunda, hikaye boyunca tutacağınız için tarzınıza en uygun olanı seçin.

Bir süredir gündelik flört simülasyon oyunları oynuyorsanız, durma zamanı. Daha fazla kendinizi yormayın çünkü Bölümler size tatlı romantizmi getirmek için burada. Hepsi romantik türün en iyi yazarlarından özenle seçilmiştir.

gelen kaynaklar sonsuz elmas bölümleri: Etkileşimli öykülerden oluşan devasa bir koleksiyon Karakter özelleştirme Kullanıcı dostu arayüz Keşfedilecek birden çok tür ve kategori Android için optimize edilmiştir Oynaması ücretsiz Çekici tasarım

Oyundaki her konum, karakter ve öğe, romanları hayata geçirmek için dikkatlice resmedildi. Bu titiz grafikler, bu oyunu çoğu flört simülasyonundan ayırır. İlki, sizi yeni komşunuz Tag Crane ile tanıştıran hit dizi The Billionaire Next Door. Bir otel imparatorluğuna sahip olduğu için seyahat etmeyi seven biri ve sizi kendisine katılmaya davet ediyor.

Neler Yeni !

ÇOK SATAN AŞK, DRAMA VE FANTEZİ’den Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri yeni hikayeler ve haftalık güncellemeler!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Bölümleri bilete ihtiyaç duymadan okuyabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Youtubers Life 2 v1.3.1.024 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Araba Tamircisi Simülatörü 21 v2.1.65 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Gemi Simülasyonu 2019 v2.2.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu