Hileli Apk

Chapters: İnteraktif Hikayeler v6.2.6 PARA ve Elmas Hileli İndir

Chapters: İnteraktif Hikayeler PARA ve Elmas Hileli İndir, Köpeğim Kız Arkadaşım ve Hemşire Kız Arkadaşım ile Karşılaştırıldığında (sadece bir hikaye ile), Bölümler: İnteraktif Hikayeler birçok farklı kategoriye ayrılmış büyük bir hikaye koleksiyonuna sahiptir. Kardeşinle arkadaş olan bir kız ve bir erkek hakkında romantik bir hikayeyi sever misin? Çocukluğundan beri bir inekle en iyi arkadaşı arasındaki aşk hikayesi mi? Ya da büyük bir şirketin normal bir kızı ve CEO’su? Herkes bu oyunun içinde.

Aşk hikayeleri Candy, CEO/Milyarder, Bad Boys, Mystery/Thriller, Fantasy, Fake Relationship… Beğendiğiniz bir hikaye seçebilir ve kendinizi romantik hikayeye kaptırabilirsiniz. Böylece bölümlerin en çarpıcı aşk hikayesini seçebilirsiniz mod apk sonsuz elmaslar.

Bölümler: interaktif hikayeler mod apk Portekizce elmaslar ve sonsuz biletler ile mediafire 2021 indir

Görsel romantizm oyunlarının oynanışı çok karmaşık değildir. Mod apk elmasları ve sonsuz biletlerde hayallerinizin erkeğini flört etmenin ve baştan çıkarmak için yollar bulmasına yardımcı olmalısınız.

Chapters: İnteraktif Hikayeler PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyuncular önceden oluşturulmuş bir arka plan hikayesinin ana karakterini oynayacaklar. Yani, ilk durum yavaş yavaş karakterin yaşam hızına ve etrafındaki tüm ilişkilere alışmanıza izin verecektir. Yavaş yavaş, her şey yavaş yavaş gidecek ve yeni karakterler hayatınızın durumunu değiştirecek gibi görünecektir. Durumlar sürekli olarak bahseder ve oyuncuların belirli bir süre içinde onlara tepki vermelerini gerektirir. Hayatın sana bir sürü sürpriz vermesi gibi. Oyuncu nasıl bir durumla karşılaşacağını asla tahmin edemez. Bu durumların çözümü zor mu, kolay mı? Tarihle yakından mı ilgili yoksa hayatta bir dönüm noktasına mı yol açıyor?

Ayrıca Dead Trigger 2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Doğru olduğunu düşündüğünüz kararlarla hayatınız mutlu sonla mı bitecek? Yoksa bu seni her şeyin seni üzdüğünü dünyadaki cehenneme mi götürür? Daha önce asla bilemeyeceksin. Sadece her şey bittiğinde oyuncular fark edebilecek.

Bu tür bir oyunu bu kadar çekici kılan tek şey, aynı hikayeyi tekrar tekrar oynamanıza izin veriyor olmasıdır. Son maç kararları onu üzücü bir sona götürdüyse, bu sefer bunu yapma. Bölümler: İnteraktif hikayeler, oyuncuların hikayeyi birçok kez deneyimlemelerini sağlar. Bazı şeyleri birçok farklı açıdan görebilirsiniz. Her yeni seçim yaptığınızda, hikaye beklenmedik bir şekilde değişir. Büyük yazarların dahil ettiği içeriklerden yararlanmaya çalışın.

Bölümler: İnteraktif Hikayeler apk mod
Bölümler: İnteraktif Hikayeler apk mod
Bölümler: İnteraktif Hikayeler apk mod

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 194MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
tüm kartların kilidini açtı 
tüm bölümlerin kilidini açtı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
 Sınırsız Bilet

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu