Hileli Apk

Castle Cats v3.10 [Elmas Hileli] Mod Apk

Castle Cats apk mod sonsuz para Tüm düşmanlara korkusuzca karşı koyan cesur ve güçlü kedilere rehberlik etmelisiniz. Güzel grafikler ve dinamik müzik sayesinde oyun daha ilginç hale geliyor.

Bu oyunda, kötü Necromops’u tek başına yenmeye karar veren sevimli kedileri yöneteceksiniz. Toplamda, oyunda ilerledikçe geliştireceğiniz 60’tan fazla benzersiz ve benzersiz kahraman var. Kalenizde yenilmez savaş taktikleri eğitiyor, asker alıyor ve geliştiriyorsunuz. Kedilerinizi özgür bırakın ve tüm dünyayı köleleştirmek isteyen sayısız düşmanla savaşın.

Kale Kedileri apk modu

Tek yapmanız gereken göreve başlamak, kahramanınızı seçmek ve ardından savaşa dalmak. Savaş sistemi normal bir tıklama ile temsil edilir, çünkü sağlık çubuğu boşalana kadar düşmanın görüntüsüne çok hızlı bir şekilde dokunmanız gerekir.

Ancak, savaşmanıza gerek yok. Bu durumda, karakter görevden sorumludur. Tabii ki, bu tamamen görevin ne kadar zor olduğuna bağlı olarak birkaç dakika sürecektir.

Kale Kedileri apk modu

Ana karakter olarak seçebileceğiniz çok çeşitli kedileri (yaklaşık 60) kesinlikle takdir edeceksiniz. Ek olarak, her biri gerçek bir kahramandır ve bu sadece görünüşleriyle değil, becerileriyle de onaylanır.

Daha güçlü ve daha güçlü olmalarını sağlayan karakterlerini geliştirme fırsatına sahipler. Oyuna başlar başlamaz hemen kahramanınızı seçme seçeneğiniz oluyor. Görünüşe göre tüm alan kediler tarafından işgal edilmiş, ayrıca her birinin özel yetenekleri var.

Kale Kedileri apk modu

Neler Yeni !

Mutlu zamanlar başladı, MIATAL geldi! – Bob ve Curio, Miatal’ın kökenlerini arıyor, ancak kimsenin bir yanıtı yok mu? Kime sormalısınız ve eski Katanya ilmi hakkındaki gerçeği öğrenebilir misiniz? Öğrenmek için etkinlik hikayesi görevlerini oynayın! – Etkinlik süresince yeni ve geri dönen Miatal kahramanlarını işe alın. – Şimdi mevcut olan Miatal kıyafetleriyle karda oynayın!

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok para; Gerçek para için ücretsiz satın alma.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu