Hileli Apk

CarX Rally v18902 [Elmas Hileli] Mod Apk

CarX Rally apk mod sonsuz para Çeşitli spor arabaların yer aldığı 35’ten fazla turnuvaya katılabilir, orijinal yarış pistlerinde sürüş yapabilir ve birçok unutulmaz duyguyu yaşayabilirsiniz. Her yarışmada bitiş çizgisini ilk geçen olmaya ve CarX Rally’de sürüş becerilerinizi tüm dünyaya göstermeye hazır mısınız?

Oyun, modern görsel efektlere sahip ayrıntılı grafikler, gerçekçi araç davranışı fiziği, heyecan ruhu, ralli arabalarından güçlü arabalara kadar geniş bir araba yelpazesi ve rahat kontrollerle sizi memnun edecek. Arabanızı istediğiniz gibi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz, ancak her modifikasyonun ve değiştirilen parametrelerin aracınızın davranışını ve yol tutuşunu etkileyeceğini unutmayın.

ekran görüntüsü

iyi yarışları sever misin CarX Rally Hileli apk kesinlikle sizin için bir şey çünkü sadece burada bir atari yarışı değil, harika arazi arabalarında gerçek bir ralli bulacaksınız. Ayrıca zorlu rakiplerle heyecan verici bir zaman denemesi. Bu arada oyun tek oyunculu ve pistte kendiniz araba kullanacaksınız.

Bu durumda, hala rakipleriniz var, ancak parkur boyunca size paralel yürüyorlar. Ve bitiş çizgisine ulaştığınızda, sizin ve rakiplerinizin puanlarının ne olduğunu öğreneceksiniz. Ne kadar iyi yaparsanız, o kadar çok ödül alacağınız ve kazanılan para için sadece yeni bir araba satın alamayacağınız, aynı zamanda eskisini de geliştirebileceğiniz açıktır.
ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

Jiroskop kontrollü bir yığında çarpıcı grafikler ve en gerçekçi fizik. Bu oyunda sadece gaz pedalına basmanız ve fren yapmanız ve akıllı telefonunuzun eğimini kontrol etmeniz gerekiyor. Bu, yoldan dikkatinizin dağılmaması ve geçidi olabildiğince çabuk geçmeniz için yapılır.

en azından CarX Rally’nin tümünün kilidi açıldı çok zor. Farklı zorlukların yanı sıra devasa bir araç filosunun en havalı arabayı seçmenize izin vereceği benzersiz pistlere sahip 35’ten fazla farklı turnuva bulacaksınız. Bunun için önce para kazanmanız gerektiğini unutmayın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Fotoğraf modu Asian Peaks Black Friday gece araba aydınlatması için renk ayarı Tüm yollarda daha fazla ayrıntı (Yüksek/Ultra grafik ayarları)

Android 6.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm arabalar açık; Çok sayıda oyun para birimi.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu