Hileli Apk

CarX Highway Racing v1.74.8 [Elmas Hileli] Mod Apk

CarX Otoyol Yarışı hileli mod apk sonsuz para Tüm bu yarış simülatörlerinden bıktınız mı? O zaman bu oyuna mutlaka göz atmalısınız çünkü sadece harika grafikler değil aynı zamanda gerçek araba fiziği de içeriyor. Gerçek dışı hızlarda yarışmak ve basit kontroller oyundan keyif almanızı sağlayacak ve çeşitli arabalar sıkılmamanıza yardımcı olacak.

İndir CarX Otoyol Yarışı Sonsuz Para Mediafire Ücretsiz İndir 2022 Güncellendi!

CarX Otoyol Yarışı Hack’in tümü açıldı kurnaz ve kurnaz rakipler veya çok sıkı bir programa sahip bir zamana karşı, farklı bonuslar alacağınız ve daha hızlı, daha güçlü ve daha iyi olacağınız farklı görevler bekliyorsunuz! İlk 5 seviyede para kazanmak için ücretsiz araba kullanabilirsiniz.

    CarX Otoyol Yarışı- Ekran Görüntüsü

Bitiş çizgisine ilk varmak, diğer rakipleri geçmek, bitiş çizgisine bir dakikada ulaşmak gibi çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Ancak kaybetseniz bile belirli bir miktarda jeton ve deneyim kazanabilirsiniz.

Seviye atladıkça yeni spor arabaların kilidini açabilirsiniz. Ancak, bunları ancak gerekli miktarda para biriktirdikten sonra satın alabilirsiniz. Geliştiriciler, bir ayar sisteminin oluşturulmasına mükemmel bir şekilde yaklaştı.

    CarX Otoyol Yarışı- Ekran Görüntüsü

Neredeyse tüm görünür makine elemanlarını değiştirebilirsiniz. Güçlü ve havalı bir spor araba yapmak için arabanızı yeniden boyayabilir, tekerlekleri değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Oyunun yaratıcıları, kenar yumuşatma ve gölgeleri kaldırma yeteneğinden başlayarak ve daha ciddi zil ve ıslıklarla biten her şeyi mümkün olduğunca niteliksel olarak oymaya çalıştı. Ayrıca, bu oyun Android işletim sistemi çalıştıran çok güçlü olmayan cihazlarda oynanır.

    CarX Otoyol Yarışı- Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Optimizasyonlar ve çeşitli hata düzeltmeleri.

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu