Hileli Apk

Carros Rebaixados Online v3.6.44 [Elmas Hileli] Mod Apk

İndirilen Arabalar Çevrimiçi Sınırsız Para oyuncuların diğer oyuncularla rekabet edebilecekleri bir dünya bulabilecekleri çok oyunculu bir oyundur. Sürüş keyfi için araç tipini seçmekte ve görünümünü değiştirmekte özgürsünüz.

Carros Rebaixados Online’ı indirin, tüm kilidi açılmış 2023 medya yangınları

Aynı zamanda oyun ortamındaki yerleri keşfederek ve cihazın ses dosyaları ile en sevdikleri müzikleri çalarak vakit geçirebilirler. Oyuncular, diğer oyuncularla tanışabilecekleri ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayabilecekleri devasa Cars Relegate Online apk mod sonsuz para 2022 dünyasına taşınacak.

Ekran görüntüsü resmi 1

Devasa ve ayrıntılı bir dünyayı keşfedin

Deneyim, belirli bir yöne yönelik değildir ve her oyuncunun dünyadan kendi yöntemleriyle zevk almasına izin verir. Aynı zamanda oyuncular, sürüş konforu için uygun buldukları kontrol yöntemini seçmekte özgürdür. Bu oyunda oyuncunun bakış açısı üçüncü şahıstır ve arkadaki araçlar dahil çevreyi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Doğru sunucuya katılın

Carros Rebaixados Online All Release’de bulacağınız ilk görev, istediğiniz sunucuyu bulmaktır ve elbette kullanabileceğiniz birçok seçenek vardır. Bu sunucuların içinde, katılabileceğiniz önceden hazırlanmış odalar bulunur. Böylece oyuncular istedikleri alanı yaratmayı düşünebilir ve büyük oyun dünyasını arkadaşlarıyla keşfedebilirler. Çevre öğelerinin ne kadar ayrıntılı olduğuna da şaşıracaksınız.

iyi tasarlanmış ortamlar

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu, ziyaret etmekte özgür olduğunuz geniş, konforlu bir dünyadır. Oyun ortamının unsurları en ince ayrıntısına kadar işlenmiştir ve elbette çok çeşitli olacaktır ve araba sürebileceğiniz yollar vardır. Aynı zamanda, bazı durumlarda, sürekli olarak sizi tutuklamaya çalışan birkaç polis arabası belirir. Bu, saklanmak ve düzgün bir siper bulmak için binalar arasındaki boşlukları kullanmanızı sağlar.

Ekran görüntüsü resmi 2

Oyunda en sevdiğiniz şarkıları kullanın

Bu oyunla ilgili kaçırılmaması gereken ilginç bir nokta da, oyunu oynamak için cihazınızın sesini kullanabiliyor olmanız. Araçta dilediğiniz zaman açabileceğiniz radyo modu bulunmakta ve bu moddan sıkıldığınızda MP3, OGG ve WAV formatındaki ses dosyalarını izlerken açıp kapatabilirsiniz. Başarılı olursanız, bu kesinlikle harika bir sürüş deneyimi çünkü özgürce araba kullanmaktan ve en sevdiğiniz şarkıları dinlemekten daha güzel bir şey yoktur.

Beğendiğiniz farklı araçları kolayca sürün

Cars Relegged Online oynamaya başladığınızda, oyuncular farklı araç türlerine erişebilecek. Her aracın keşfedebileceğiniz ve istediğiniz yere götürebileceğiniz farklı bir şekli vardır. Aynı zamanda canınız sıkılana kadar ata binebileceğiniz veya arkadaşlarınızla kovalayabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Tüm eğlence burada bitmiyor.

Carros Rebasados ​​Online Hacked: Oyun Dünyası ayrıntılı ve birçok yer içeriyor. Oyuncular kontrolleri beğenilerine göre özelleştirebilir. Araç sayısı çok çeşitlidir. Arabaları onarın, özelleştirin, sürümlerini düşürün ve çok daha fazlasını yapın. Oyun, sürüş sırasında duyulabilen bir radyo işlevine sahiptir.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

İyileştirmeler ve yeni sunucular eklendi.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Engelli Reklamlar (Araçları reklam görmeden paylaşabilirsiniz.).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Polis Devriyesi Simülatörü v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Youtubers Life Oyun Kanalı v1.6.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Homesteads v30000494 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu