Hileli Apk

Car Simulator 2 v1.44.8 [Elmas Hileli] Mod Apk

Car Simulator 2 apk mod sonsuz para türünün en iyilerinden biri olan gerçekçi bir araba sürme simülatörüdür. Büyük şehirde çeşitli arabalarda dolaşıyorsunuz. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi oynayın, yeni arabalar, yükseltmeler, garajlar ve bir ev için harcayabileceğiniz para kazanın ve kazanın.

Car Simulator 2 sınırsız para ve her şeyin kilidi açıldı Arkadaşlarınızla şehirde dolaşın, arabalarınızı yükseltin, çılgın yarışlara katılın ve kazanın, büyük bir şehri keşfedin ve en iyisi olun! Kendi kurallarına göre koş! Hadi! Arkadaşlarınızla kendi araba kulübünüzü oluşturun, şehirde araba sürün, çılgın yarışlara katılın, metropolü keşfedin ve en iyi sürücü olarak ün kazanın!

Car Simulator 2 Apk Mod (Sonsuz Para) 1

Yarışlarda para kazanın ve yeni arabalara, ayarlamaya, kişiselleştirmeye harcayın veya diğer oyunculardan gerekli parçaları çalın, seçim sizin. Polise dikkat edin ve zamanında yakıt almayı unutmayın, takside para kazanarak para kazanın veya mafya ile çalışın ve rüşveti unutmayın!

Her zaman gerçek dünyaya bir mola vermek istediyseniz, bu oyun tam size göre. Arabalara olan tutkunuz, sizin gibi bir sürücünün zorlu ortamlarda enfes arabaları deneyimlemeyi beklediği bu açık dünya 3D oyununu oynayarak tatmin edilebilir.

Car Simulator 2 Apk Mod (Sonsuz Para) 2

Bir yarış arabasına binin ve büyük şehirlerde yeteneklerinizi gösterin. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi oynayın, heyecan verici yarışlara katılın. Çeşitli heyecan verici görevleri tamamlayın ve gerçekçi fiziğin ve renkli grafiklerin keyfini çıkarın.

Ayrıca, benzin istasyonlarında arabanızı doldurmayı ve bunun için ödül almayı unutmayın. Para kazanmak için kendi yolunuzu seçin. Yeni yarışlar kazanmak ve tercihlerinize bağlı olarak birinci şahıs perspektifinden üçüncü şahıs bakış açısına geçmek için arabalarınızı satın alın ve yükseltin. Pillerinizi şarj edin ve yeni bir maceraya hazırlanın.

Car Simulator 2 Apk Mod (Sonsuz Para) 3

Neler Yeni !

5 yeni araba. Yeni araba satıcısı. Yeni garaj. yol dışı konum. Yeni yarışlar. Çevrimiçi arazi yarışı. oyun optimizasyonu.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para; Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu