Hileli Apk

Car Parking Multiplayer v4.8.9.1.12 [Elmas Hileli] Mod Apk

Otopark çok oyunculu sonsuz para park etme becerilerinizi diğer binlerce çevrimiçi oyuncuya karşı test edecek heyecan verici zorluklar sunan heyecan verici bir park etme simülatörü. Açık dünya oyunu, arabalar ve diğer araçlarla dolu yoğun bir şehri keşfetmenizi sağlar.

Car Parking Multiplayer Infinite Money güncellenmiş 2022’yi indirin mediafire

Serbestçe sürebilir ve arabanız için en iyi park yerini bulabilirsiniz. Ayrıca sanal bir direksiyon simidine, gaz pedallarına, frenlere ve debriyajlara, manuel şanzımana ve kameralar arasında hızla geçiş yapma olanağına sahipsiniz. Yol kurallarına uymak ve sahaya yerleştirilmiş arabalara, bariyerlere, trafik konilerine çarpmamak ve ayrılan süreye uymak gerekmektedir.

ekran görüntüsü

Becerilerinizi bugün test edin!

Kendinizi iyi bir sürücü olarak görüyorsanız, hacklenmiş çok oyunculu araba park etme oyununda becerilerinizi test edin. Oyun, her biri kendi mücadelesine sahip birçok seviyeye sahiptir. Sınırlı alana arabanızı mükemmel bir şekilde park etmeniz, engellerden kaçmanız ve verilen süre içinde bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Oyun akıcı ve kontrolleri öğrenmesi kolay. Dünyanın her yerinden diğer deneyimli sürücülerle rekabet edeceksiniz. En iyi park ustası olabilir misin?

Yeni arabaların kilidini açın ve özelleştirin

İçinde Car Parking Multiplayer’ın kilidi açıldı Bu oyunda ilerledikçe kilidini açabileceğiniz 100’den fazla araç var. Her arabanın, sürüş deneyiminizi etkileyen kendine has özellikleri vardır. Ayrıca arabalarınızı farklı renkler, viniller ve jantlarla kişiselleştirebilirsiniz. Fiziksel yapılandırmaya ek olarak, aşağıdaki performansa dayalı özellikleri değiştirebilirsiniz:

Süspansiyon ve tekerlek açılarını ayarlayın. Bu, aracın yol tutuşunu sürüş tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Aracın yol tutuşunu iyileştirebilir ve hareketlerinize daha duyarlı hale getirebilirsiniz.
Şanzıman tipini ve lastikleri değiştirin. Aracınıza mükemmel uyumu bulmak için farklı dişli ve lastik türlerini deneyebilirsiniz. Herkesin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden akıllıca seçim yapın!

ekran görüntüsü

Eşsiz tasarımlı optikler ve etkileyici ses sistemleri

Oyuna başladığınızda görsellere hayran kalacaksınız. Grafikler gerçekçi ve ayrıntılı ve renkler iyi doygun. Bunu araçların ve ortamların görünümünden anlayabilirsiniz. Ses sistemi de on numara. Motorun uğultusunu, lastiklerin gıcırtısını ve sirenlerin feryatlarını duyabilirsiniz. Tüm bu sesler oyuna gerçekçilik ve mevcudiyet katıyor.

Ayrıntılı haritalar (açık dünya konsepti)

Oyun, arabalar ve diğer araçlarla dolu büyük bir açık dünya haritasına sahiptir. Şehri keşfedebilir ve en iyi park yerlerini bulabilirsiniz. Harita ayrıca benzin istasyonları, araba yıkama yerleri, havaalanları, stadyumlar ve durup dinlenebileceğiniz diğer yerlerle doludur. Oyundaki detay seviyesi etkileyici ve bunu araçların ve ortamların görünümünde gösteriyor.

motor ayarı. Daha fazla güç elde etmek için arabanızın motorunu ayarlayabilirsiniz. Bu, yarış için veya dar bir noktadan çıkmak için ekstra hızlanmaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanışlıdır.
Türbin, şanzıman ve egzoz modernizasyonu. Aracınıza yükleyebileceğiniz mevcut performans yükseltmelerinden bazıları şunlardır. Her parçanın arabanın özellikleri üzerinde farklı bir etkisi vardır. Örneğin, bir turbo yükseltmesi, hızda geçici bir artış sağlarken, bir dişli kutusu torku azaltabilir veya artırabilir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni Araba Optimizasyonu Teslimat Uygulaması

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sonsuz para; – Tüm arabaların kilidini açmak için oyun ayarlarında dili değiştirin; – Tüm ücretli içeriğin kilidi açılacaktır: Karakterler, Kalıcı Hareket Makinesi, Reklam Kapatma, W16 Motoru, Ev, Renkli Duman, Polis Kornaları ve Sirenler.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Polis Sim 2022 v1.9.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Starside Resort Ünlüler v2.23 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

TheoTown v1.10.86a Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu