Hileli Apk

Car Mechanic Simulator Racing v1.3.17 [Elmas Hileli] Mod Apk

Car Mechanic Simulator Racing Hileli apk sonsuz para ilk oto tamirhanesini açan bir kahraman rolünü oynadığınız gerçekçi bir araba tamircisi simülatörüdür. Arabaları tamir ederken çeşitli aletler kullanabilirsiniz ve farklı model arabaları tamir etmeniz gerekir.

Ö Car Mechanic Simulator Racing’in tüm kilidi açıldı gece ve gündüz değişimine, kahramanınız için 25’ten fazla benzersiz becerinin kilidini açma yeteneğine sahiptir, bu da onarım sürecini basitleştirir ve kazancınızı artırmaya yardımcı olur. Ayrıca benzersiz arabalardan oluşan bir koleksiyon toplayabilir, ayarlayabilir ve hatta muhteşem yarış yarışmalarına katılabilirsiniz.

Ekran görüntüsü resmi 1

Bu ilginç rolü deneyin, arabaları onarın ve ayarlayın, klasiklerden spor arabalara ve güçlü arabalara kadar 40’tan fazla benzersiz arabanın kilidini açın. 1100’den fazla farklı parçayı değiştirebilir ve arabaları yeniden boyayabilirsiniz.

Yarış denemelerinde başarılı olmak ve en iyiler sıralamasında yer almak için diğer oyuncularla rekabet etmek için teknik özelliklerinizi ve görünümünüzü tamamen özelleştirin. Seviyeler çok farklı olacak, bu nedenle bazen idari sorunları çözmeniz gerekecek ve bazen arabaları tamir eden sıradan bir araba servis çalışanı olacaksınız.

Ekran görüntüsü resmi 3

Arabaları tamir ederken çeşitli aletler kullanabilirsiniz ve farklı model arabaları tamir etmeniz gerekir. Çeşitli aksilikleri onarmaya ve çeşitli makine arızalarını ortadan kaldırmaya hazır olun. Diğer şeylerin yanı sıra, onarılan arabalardan herhangi birini test edebilirsiniz.

Oyun harika grafiklerle sizi memnun edecek. En küçük öğelerin ayrıntı seviyesi etkileyici. Gerekirse, daha yakından görmek için her ayrıntıyı yakınlaştırabilirsiniz. Kamera modunu değiştirmek de mümkündür.

Ekran görüntüsü resmi 4

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu