Hileli Apk

Car Mechanic Simulator 21 v2.1.57 [Elmas Hileli] Mod Apk

Car Mechanic Simulator 21 hileli mod apk sonsuz para arabanın içini ciddi bir şekilde araştırmanız gereken en iyi araba tamircisi simülatörünün devamı niteliğindedir. Harika grafikler, motorun her parçasını ayrıntılı bir hassasiyetle görmenizi sağlar. Arızanın nedenini bulun ve parçaları mağazadan yenilerini alarak değiştirin.

Ama arabanın görünüşünü unutma. Görünür hasarları düzeltin, yeniden boyayın ve ardından satabildiğiniz kadar satabilirsiniz. Yeni bölüm, araba mekaniği ile ilgili tüm oyun serisinin devamı niteliğindedir. Tek büyük fark, tamir etmemiz gereken arabalar. Artık modern modeller yok, sadece kanıtlanmış klasikler. Oyunun grafikleri tek kelimeyle harika, detaylar birinci sınıf ve animasyon ve diğer efektler sizi şaşırtacak.

    Car Mechanic Simulator 18: ekran görüntüsü

Oynanış Kaynakları

“CMS 21” uygulamasının ilk sürümü, eksiklikleri ile kullanıcıları vurdu, bu nedenle geliştiriciler mevcut eksiklikleri ve hataları hızla düzeltti.

Şimdi oyun, sayısız olumlu kullanıcı incelemesinin kanıtladığı gibi, en iyi araba tamircisi simülatörlerinden biridir. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte mükemmel oyun grafikleri ve eğlenceli oyun, onu unutulmaz ve çok ilginç kılıyor.

    Car Mechanic Simulator 18: ekran görüntüsü

Avantajlardan biri, oyunda İnternet erişimi için gereksinimlerin olmaması ve Rus dilinin varlığıdır. Uygulamanın bir mobil cihaz için birkaç gereksinimi vardır. Bu nedenle, zayıf akıllı telefonlar veya tabletler için de mükemmel şekilde uygundur. Böyle bir oyunun popülaritesi, oyun forumlarındaki ateşli tartışmalar ve birçok kullanıcı tarafından yapılan incelemelerle değerlendirilebilir.

Eski ahırlarda ikonik arabaları bulun veya sipariş edin. Motoru, frenleri, egzozu, şanzımanı ve süspansiyonu onarın. Arabayı bir yolda test edin. Kir ve pası çıkarın, macun sürün ve arabayı yeniden boyayın.

    Car Mechanic Simulator 18: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 4.4 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para ve altın.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu