Hileli Apk

Car Driving School Simulator v3.8.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Car Driving School Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir İster yarış ister sürüş simülasyonunda olsun, otomobil oyunları süper otomobiller için vazgeçilmezdir. Hiçbir oyuncu eski arabalarla sürüş oyunları oynamak istemez. Bu nedenle, Car Driving School Simulator oyunculara tamamen yeni ve çeşitli süper arabalar sunuyor. Oyuncunun tarzı ve tercihleri ne olursa olsun, kendileri için öne çıkan arabaları arayabilir. SUV’ ler, Sedanlar, Hypercar ve Hatchback’ler gibi en yeni spor arabaları ve hatta oyunda simüle edilen ve güncellenen otobüsleri ve kamyonları bulabilirsiniz. İstediğiniz modellere sahip olabilmek için reklamı yapılan fiyata karşılık gelen değeri hazırlayın. En zor testleri geçmek için en sevdiğiniz araba modellerinin anahtarlarını toplayacağız.

Car Driving School Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir

Çeşitli araç sistemine ek olarak, oyun oyuncuları ünlü yerlere de götürür ve birçok yeri bildiğiniz için şanslı bir sürücü gibi hissetmeniz gerekir. Kaliforniya, Kanada, Aspen, Las Vegas veya New York birçok insanın keşfetmek istediği yerlerdir. Ünlü şehirlerde, kayalık dağ yollarında, çöllerde veya deniz manzaralarında ve hatta karla kaplı yollarda sürün. Her yere ulaşan oyuncular, harika manzaraları keşfetmenin ve keyfini çıkarmanın yanı sıra trafik güvenliği hakkındaki bilgi ve birikimlerini de geliştirebilirler. Her ülkenin kendine özgü kültür bağlamı olan öne çıkan özelliklerine göz atın.

Gerçekçi 3D grafiklerle kendinizi gerçek süper arabalarda gibi hissedeceksiniz. Direksiyon simidi, korna, ışıklar, hız plakası, yakıt gibi tüm otomobil detayları otomobil üreticisinin tasarımı üzerine modellenmiştir. Bu, oyunun oyuncuya en otantik duyguları getirmesine yardımcı olur. Grafikleri eleştirecek hiçbir şey yok; ses efektleri çok yönlü ve son derece büyüleyicidir. Böylece, oyuncunun oyunu denerken deneyimi son derece otantik olacaktır.

Car Driving School Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir
Car Driving School Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir
Car Driving School Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimiçi / Çevrimdışı
Boyut : 320MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu