Hileli Apk

Candy Crush Soda Saga v1.230.4 [Movimentos Ilimitados] Mod Apk

Candy Crush Soda Saga apk modu King.com’daki 3’lü eşleştirme türünde bir başka hit. Geliştirici, Android’de başka bir renkli bulmaca yayınladı. Oyun çok daha renkli hale geldi ve yeni karakterlere sahip. Ayrıca Candy Crush Soda Saga Sonsuz Hareketleren zor koşullarda seviyeyi geçmeye yardımcı olan ek bonuslar vardı.

Toplamda, oyunda 75 ilginç seviye ve arkadaşlarla rekabet etme fırsatı var. Tahtanızdan kaybolmaları için üç veya daha fazla şekeri sıralamanız gereken diziliş türünden çok parlak ve güzel bir bilmece.

ekran görüntüsü

Zincir ne kadar uzunsa, o kadar çok şeker toplar, çok miktarda puan toplar ve arkadaşlarınızla rekabet edersiniz, dikkatli ve kurnaz olun çünkü oyun tüm becerilerinizi test edecek. Ve çok sayıda seviye ve birçok yer sizi hoş bir şekilde şaşırtacak.

Bölüm Yarışında rekabetçi yönünüzü gösterin! Kimin seviyeleri daha hızlı tamamlayabileceğini ve daha hızlı ilerleyebileceğini görmek için diğer oyunculara karşı yarışın. Veya oyuncuların canlandırıcı ödüller kazanmak için birlikte çalıştığı Match 4 oyun modunda birlikte çalışın!

Candy Crush Soda Saga’nın özellikleri: 6000’den fazla canlandırıcı 3’lü eşleştirme seviyesi 3B karakterler ve sürekli değişen bir ortam ile lezzetli grafikler Yıl boyunca zorlu görevlerle dolu aylık sezonlar ve ödüllü bir sezon geçişi Oyun ve benzersiz şekerler;

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

-Kabarcıklı yeni bölümlerimizde soda dünyasını keşfedin! – Seninle kalacak YENİ SEVİYELERİN tadını çıkar! – Harika yeni karakterlerle tanışın!

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: 99 hamle (Sadece internet olmadan çalışır🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu