Hileli Apk

Candy Crush Saga v1.229.0.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Candy Crush Saga PARA ve Elmas Hileli İndir Şimdi şeker ezmek saga mod apk indirin ve sonsuza kadar kilidini her şey var. Çok fazla şeker harcarsanız, aşamalarınızı geçmek için oyunlarınızda kombinasyonlar yapmanız gereken rahat bir oyun olan Candy Crush Saga’yı oynamaktan zevk alacaksınız. Oyun başlığının dediği gibi, kombinasyonları lezzetli tatlılardır, burada amacınız mümkün olduğunca çok puan yapmak ve rekorlarınızı aşmak için mümkün olduğunca birleştirmektir. Oyun oynamak ve oyun ile eğlenmek için birkaç saat harcamak için izin verir, çok, çok daha fazla mesos seviyeleri ile oyun.

Candy Crush Saga (MOD, Unlocked) – oyun alanınızdan kaybolan üst üste üç veya daha fazla şeker toplayacağınız üç olası türün mükemmel bir oyunu. Oyun sadece tüm hayranları ve tatlı sevenleri memnun etmeyecek, aynı zamanda zor seviye maceraları hakkında iyi düşünecektir. Oyunun başında oldukça basit ve sıkıcı görünebilirsiniz, ancak bazı seviyeleri geçerken böyle olmadığını fark edeceksiniz. Candy Crush Saga mod apk’de güzel grafiklerin ve yüksek kaliteli görüntülerin tadını çıkarın!

CANDY CRUSH SAGA HAKKINDA GENEL BAKIŞ

Candy Crush Saga, Google Play mağazalarında çok popüler bir efsanevi bulmaca oyunudur. Bu tür bir oyun oyunculara son derece tanıdıktır, kaynar ve her yaştan tarafından oynanabilir. Candy Crush Saga, mavi, kırmızı, mor ve sarıdan oluşan renkli bir tahta ile oluşturulur ve oyuncuları şekerleri paralel olarak düzenlemeye zorlar. Oyuna gelen oyuncular kendi zihinlerini genişletebilir ve geliştirebilirler, çünkü oyun oyuncuların gözlemci olmasını ve zorluğun üstesinden gelmek için hızlı olmasını gerektirir.

Candy Crush Saga PARA ve Elmas Hileli İndir
Candy Crush Saga PARA ve Elmas Hileli İndir
Candy Crush Saga PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : Çevrimdışı

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sınırsız Can

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu