Hileli Apk

Candy Crush Friends Saga v1.92.3 [Vidas Infinitas] Mod Apk

Candy Crush Friends Saga Apk Modu Sonsuz Yaşam klasik oyun mekaniği, canlı grafikler, yüzlerce farklı görev, olay örgüsünün varlığı ve olan her şeyi etkileyen iyi gelişmiş karakterler sayesinde türün hayranları arasında popülerlik kazanmış bir dizi popüler bulmacadır. oyunda.

Candy Crush Friends, temel oyun çözümlerini koruyan ancak serinin tüm hayranlarına hitap edecek yeniliklerden vazgeçemeyen serinin yeni bir bölümüdür. Ödüllerin, arkadaşların ve koleksiyon kıyafetlerinin kilidini açmak için şekerleri eşleştirin ve hareket ettirin!

ekran görüntüsü

Ödüllerin, arkadaşların ve koleksiyonluk kıyafetlerin kilidini açmak için şekerleri eşleştirin. Ne kadar çok şeker toplarsan, oyunda o kadar çok güç kazanırsın! Candy Crush serisinden bu eğlenceli yeni oyun lezzetli ikramlarla dolu: kurabiyeler, reçel, çikolata ve daha fazlası! En sevdiğiniz oyun modları, her zamankinden daha sevimli!

Ne kadar çok şeker toplarsan tahtada o kadar fazla gücün olur! Yüzlerce seviyede size yardımcı olacak yeni grafikler, eğlenceli oyun modları ve tonlarca arkadaş içerir! Yüzlerce seviyede size yardımcı olacak yeni grafikler, eğlenceli oyun modları ve tonlarca arkadaş içerir!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hataları düzelttik ve şeker krallığındaki eşleşen şekerleri daha da lezzetli hale getirmek için bazı iyileştirmeler yaptık!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok sayıda can ve hamle (internet kapalıyken oynamak🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu