Hileli Apk

Cafeland v2.2.61 [Elmas Hileli] Mod Apk

Cafeland apk mod sonsuz para 2022 Küçük bir kahve dükkanının kontrolünü elinize alıyor ve onu şehirdeki en popüler yer haline getiriyorsunuz. Bu oyundaki ana göreviniz, müşterilerinize çeşitli lezzetli yemekler ile onları şımartmak için verimli ve hızlı bir şekilde hizmet etmektir. Kahve dükkanınıza mümkün olduğunca çok insan çekin ve onu popüler bir yer haline getirin. Menüye yeni yemekler ekleyin, işinizi büyütün ve yeni işletmeler açın.

Mükemmel bir hızlı servis tarifi alın ve kahve dükkanınız için yeni mobilyalar, iç dekorasyonlar ve yeni mutfak aletleri satın alın. Ödüller alın ve ünlüleri kafenize davet edin. Ö Cafeland sonsuz paraları hackliyor mükemmel elle çizilmiş tasarıma, tanıdık oynanışa ve tek parmakla kullanışlı kontrollere sahip.

    Cafeland - Star World - Ekran Görüntüsü

Simülatörde Rus dili olmaması üzücü, ancak diyalogların çoğu değersiz. En iyi restoran işletmecisi olun ve restoranınızı dünya çapında yüceltin. Başarılı olursa, müşteriler kesinlikle kafeyi ziyaret etmek isteyecek olan diğer sakinlere kafe hakkında bilgi vermekten çekinmeyeceklerdir. Oyun sırasında oyun para birimi birikir.

Kazanılan para ile yeni kafeler açarak ve menüye yemekler ekleyerek işi büyütmeye değer. Cafeland’de mutfak yolculuğunuza bugün başlayın! Mutfağa hakim olun, menüden lezzetli yemekler seçin ve lezzetler servis edin. Küresel olarak başarılı bir işin temelini atın ve kendinizi mutfak ateşine kaptırın! ATIŞTIRMADAN DÜNYA ÇAPINDA ÜNLÜ BİR KAFEYE!

    Cafeland - Star World - Ekran Görüntüsü

Bu kahve dükkanı oyununda hayalinizdeki dükkanı dekore edin ve özelleştirin! Müşterilerinizi mutlu etmek için lezzetli yemekler hazırlayın. Cafeland’in yaratıcılarından: “İnanılmaz yeni bir yemek pişirme oyunu!” Cafeland’de düzinelerce farklı yemeğiniz var: tatlılar, mezeler, atıştırmalıklar ve diğerleri, bu da bunu mükemmel bir yemek pişirme oyunu yapıyor! Mağazanızı süsleyebileceğiniz yüzlerce yeni ürün olduğundan bahsetmiyorum bile. Kahve dükkanınızı işletmeye hazır mısınız? O zaman Cafeland oynamaya başla çünkü burası senin yerin şef!

    Cafeland - Star World - Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok sayıda altın sikke (azalmak yerine artar; Modu kullanmaktan banlanabilirsiniz).

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu