Hileli Apk

Cafeland v2.2.22 PARA ve Elmas Hileli İndir

Cafeland PARA ve Elmas Hileli İndir Money, bir zaman yöneticisi ve bir restoran yönetim simülatörünü birleştiren güzel ve çok yönlü bir projedir. Oyuncular dünya çapında konuşulan birinci sınıf bir yerde küçük ve bilinmeyen bir tesis geliştirmek zorunda kalacak ve konuklar ünlü bir şefin lezzetli yemeklerini tatmak için sıraya girecekler. Bu arada, o da oyuncu olacak. Bu nedenle, her yerde ve her yerde güncel kalmak için çok çalışmak zorundalar. Yüksek kaliteli grafikler, çeşitli öğeler, farklı geliştirme yolları ve daha fazlası Cafeland – World Kitchen’ı türdeki genel komşu çizgisinden öne çıkardı.

Cafeland PARA ve Elmas Hileli İndir

Cafeland mod apk mediafıre, kendi işinizi geliştireceğiniz, para kazanacağınız ve çeşitli şekillerde yeni müşteriler çekmeye çalışacağınız bir kafenin sahibinden heyecan verici renkli bir simülatördür.

İlk başta, restoranınız yerliler arasında popüler olmayacaktır. Bu nedenle, erken aşamada, en önemli şey restoranınızın kendini iyi kurduğundan ve yavaş yavaş iyileştirmeler için gerekli geliri getirmeye başladığından emin olmaktır.

Cafeland PARA ve Elmas Hileli İndir Salonu, koltuk sayısını büyüt, mobilyaları değiştir, menüyü düzenle ve yeni, sofistike ve daha ilginç yemekler ekleyin. Şefleriniz sadece fast food değil, sıcak yemekler, salatalar, hamur işleri ve daha fazlasını da pişirebilecekler. Kuruluşunuzun seviyesi ne kadar yüksek olursa, emrinizde o kadar fazla yeni gelir elde edebilirsiniz. Yüksek nitelikli uzmanlar almayı, onları eğitmeyi, daha fazla müşteriye hizmet etmek için yardımcı olacak yeni bilgi ve beceriler vermeyi unutmayın.

Oyun mükemmel elle çizilmiş tasarım, tanıdık bir oyun ve kullanışlı tek parmak kontrolü aldı. Simülatörde Rusça dil olmaması üzücü, ancak çoğu diyaloğun hiçbir değeri yok. En iyi restoran sahibi olun ve dünya çapında kuruluşunuzu yüceltin.

Kendi kahve dünyanızı yaratın ve Şef Eva’nın restoran oyunuyla mutfaağa katılın! Kendi restauran hikayenizi yazın

Cafeland PARA ve Elmas Hileli İndir bugün güncellendi, Şef! Mutfağınızı geliştirin ve dünyanın en iyi şefi olmak için 5 yıldızlı kafenizi inşa edin! Kendi restoranınızı işletin ve mutfak ateşinin tadını çıkarın! Ev yapımı yemekler ve taze kahve konukları beklemektedir. Ve kahven çiçek açacak! Snack bardan dünyaca ünlü kafeye! Bu kahve oyununda hayallerinizin yerini süsleyin ve süsleyin! Müşterilerinizi mutlu etmek için lezzetli yemekler pişirin – Cafeland’ı size getiren yaratıcılardan, bu yeni bir bağımlılık pişirme oyunu! Cafeland’de onlarca farklı yemeğiniz var; Tatlılar, atıştırmalıklar, fast food ve bu oyunu mutfak için mükemmel kılan daha fazlası! Yerinizi dekore etmek için yüzlerce parlak yeni üründen bahsetmiyorum bile. Kahvenin sahibi olmaya hazır mısın? Bu yüzden Cafeland Restaurant’ta oynamaya başlayın çünkü burası tam size göre Şef!

Ayrıca Horror Show PARA ve Elmas Hileli İndir

indir Cafeland - World Kitchen Apk Mod sınırsız para
indir Cafeland - World Kitchen Apk Mod sınırsız para
indir Cafeland - World Kitchen Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 78MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu