Hileli Apk

Bubbu My Virtual Pet v1.108 [Elmas Hileli] Mod Apk

Bubbu Sanal evcil hayvanım mod apk Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın Sonsuz Para Hilesi🇧🇷 Lezzetli yemekler yemeyi, selfie çekmeyi, arkadaş ziyaretlerini ve dans etmeyi seven tatlı, duyarlı ve çekici bir kedidir.

Bubbu’nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatıyla ilgili diğer gizemleri keşfedin. Seni kesinlikle şaşırtacak! Pek çok maceralı aktivite ile Bubbu’nun renkli dünyasını keşfedin! Bu gündelik oyunda sanal para kazanmak için 30’dan fazla farklı oyun salonu bulacaksınız.

ekran görüntüsü

Bunlar arasında 2048 , Doodle Jump , Fruit Ninja gibi oyunların analogları var. Sıkılmayacaksınız! Her zaman kendi kedinize sahip olmak istemişseniz, bu oyun tam size göre! Hadi ama, seni tutan ne? Bubbu’yu benimseyin ve onu gelmiş geçmiş en mutlu sanal kedi yapın!

Kullanıcılar tüm dikkatlerini sanal evcil hayvanlarına vermelidir. Ekranın sol üst kısmında yavru kedinin durumunun göstergeleri vardır – sağlık, açlık, neşe, yorgunluk. Göstergelerin her biri kendi yolunda geri yüklenir. Örneğin, açlık – yemek, neşe – kullanıcıyla oynamak, yorgunluk – uyku.

ekran görüntüsü

Diğer benzer simülatörlerin aksine, bu sanal Tamagotchi’nin ana karakteri sürekli bir şeyler yapıyor. Hareketsiz oturup kullanıcılardan bir komut beklemiyor – sevimli bir şekilde mırıldanıyor, oyun oynuyor, kanepede zıplıyor, bir sürü komik ses çıkarıyor ve hatta oyuncuyla iletişim kurmaya çalışıyor!

Ayrıca Bubbu – My Virtual Pet daha gerçekçi. Örneğin, bir yavru kedi ile uzun süre ara vermeden oynarsanız yaralanabilir. Oyunun görsel bileşeni elle çizilmiş, parlak ve güzel. Tasarım, oyunun genel olarak tasarlandığı tüm çocuklara hitap edecek.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri – Bakım

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Cat Spa v3.2.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Bahçe Manzaraları v6.6.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Muse Dash v2.0.0 Apk Modu [Desbloqueado / Imortal]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu