Hileli Apk

Brawl Stars v47.200 [Elmas Hileli] Mod Apk

Brawl stars sonsuz parayı hackliyor tanınmış geliştirme stüdyosu Supercell’den ilginç bir PvP nişancı oyunudur. Oyun, gerçek oyuncularla rekabet etmeyi ve renkli ve muhteşem savaşların tadını çıkarmayı seven herkese kesinlikle hitap edecek. Ayrıca, çok çeşitli konumlar, parlak renkler ve iyi animasyon da dikkate değer.

Brawl Stars’ı indirin, sonsuz parayı ve değerli taşları hackleyin, Mediafire’ı indirin

Bu hedefe ulaşmak için Türkiye’de İndir Brawl Stars apk mod sonsuz taşlar 2022 Taktikler geliştirmeli ve onlara bağlı kalmalısınız. Bunu yapmak için belirli becerilere ve özelliklere sahip kahramanları seçin. Tüm karakterler yükseltildi, takımınızı geliştirmenize ve onu yenilmez kılmanıza izin veriyor. Ayrıca, çok çeşitli konumlar, parlak renkler ve iyi animasyonlar olduğunu da belirtmekte fayda var.

ekran görüntüsü

Brawl Stars Hack Infinite Gems Download 2022’nin oynanışı birçok yönden bu formattaki popüler atıcılara benzer. Burada “üçe üç” formatında savaşacağız. Savaş ilerledikçe, yalnızca konumlar arasında hareket etmeniz ve siperlerin arkasına saklanmanız değil, aynı zamanda kristalleri de toplamanız gerekir.

Heyecan verici ve heyecan verici 3’e 3 düellolar; Arkadaşlarınızı davet edebilir ve birlikte oynayabilirsiniz; Bağımlılık yapan oyun; Sulu ve güzel görüntü; Birkaç oyun modu mevcuttur.

Onlar savaşın bel kemiğidir. Taşları toplarken kolayca yok edilebileceğinizi ve tüm taşları ele geçirebileceğinizi unutmayın. Bu yüzden sağlığınızı saklamayı ve yeniden doldurmayı unutmayın. Savaş birkaç dakika sürer, kazanan toplanan kristal sayısına göre belirlenir ve en çok düşmanı yok eden değerli oyuncu ekstra jeton ve bir sandık alır.

ekran görüntüsü

Sandıklar, oyunculara yalnızca karakterli yeni kartlar değil, aynı zamanda ek altın ve nadir oyun paraları da getirebilir. Yavaş yavaş yeni konumlara, harika yükseltmelere ve silahlara erişeceksiniz, bu nedenle kazandığınız tüm jetonları oyunun ilk birkaç dakikasında harcamamalısınız. Oyunun dinamik, çok renkli ve heyecan verici olduğu ortaya çıktı. Birkaç dakikanız varsa, bu atış oyununu deneyin.

Brawl Stars Sonsuz Para Hilesi Nasıl İndirilir:

Bu apk modunda sahip olduğunuz sonsuz para, sınırsız bilet ve mücevher yeni karakterler satın alabilmek ve ücretsiz olarak yükseltebilmek. Birçok kasayı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Savaş birkaç dakika sürer, kazanan toplanan kristal sayısına göre belirlenir ve en çok düşmanı yok eden değerli oyuncu ek jeton ve bir sandık alır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

GÜNCELLEME 47: ŞEKER MAĞAZASI
Aralık 2022 – Şubat 2023 ∙ Brawl Boxes and Odds’un Sonu! ∙ Kuponlar kazanın ve Star Trail’de kavgacıları serbest bırakın! ∙ Şeker Kraliçesi Mandy (Kromatik) ile Yeni Brawl Pass Sezonu! ∙ Yeni Savaşçılar: Chester (Efsanevi) ve Gray (Efsanevi)! ∙ 12 Aralık’tan 25 Aralık’a kadar Brawl Holiday Hediyeleri, yeni görünümler ve daha fazlası!

Android 4.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Çok para; – Çok sayıda etkinlik bileti; – Çok sayıda kristal;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi v5.6.30 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Wrath of Stick 5 v1.1.73 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Araba Kazası Çevrimiçi v1.9 [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu