Hileli Apk

Brawl Stars v43.238 PARA ve Elmas Hileli İndir

Brawl Stars PARA ve Elmas Hileli İndir çekim oyunlarından biri genellikle oldukça yüksek bir oyun hızına sahipti. Brawl Stars, bir maçta toplanan bazı oyuncularla oldu, daha sonra daha hızlı bitirdi. Siz ve rakibiniz birçok hareket kuralıyla sürekli olarak birbirinizle çatışacaksınız. Bu nedenle, etkili bir şekilde savaşmayı öğrenmeli, düşmanı yok etmek için uygun stratejiler planlamalısınız. Her rakip, her modun doğan farklı durumları vardır. Zorluklar çok çeşitlidir; Böyle bir oyundan asla sıkılmazsın.

İndir Brawl Stars apk mod tüm kilidi açılmış ücretsiz 2021 apk mediafire indir ile güncellendi

Birçok kişi tarafından uygulanan geleneksel modların tadını çıkarmak için oyuna katılın. Buna ek olarak, oyuncu deneyimini güncellemek için etkinlikler sürekli olarak düzenlenecektir. Haritada, karakterlerde ve oynanışlarda köklü değişikliklere sahip özel PvE ve PvP oyun modları oyuncuları heyecanlandırıyor. Bu sadece belirli bir süre devam eder. Şampiyonluk Mücadelesi, birçok iyi oyuncunun yeteneklerini gösterdiği yerdir. Şu anda, oyun birçok üst düzey oyuncuya ev sahipliği yaptı. Bu nedenle, geleneksel formatlarda birbirlerine karşı oynayacaklar ve kimin en iyi oyuncu olduğunu bulacaklar. Oyun çevrimiçi elemeler düzenleyecek ve bir sonraki turlar için en iyi oyuncuları seçecek.

Arkadaşlarınıza katılın ve destansı MAYHEM çok oyunculu oyuna hazır olun! Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale’in yaratıcılarından en yeni oyundur. En sevdiğiniz oyun moduna gidin ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar oynayın. Onları vurun, havaya uçur, yenin ve kazanın. Birden fazla karakterin kilidini açın, becerilerini öğrenin ve heyecan verici kaplamalarla özelleştirin.

Brawl Stars PARA ve Elmas Hileli İndir

Atış oyunları genellikle oldukça yüksek bir oyun hızına sahipti. Brawl Stars, bir maçta toplanan bazı oyuncularla oldu, daha sonra daha hızlı bitirdi. Siz ve rakibiniz birçok hareket kuralıyla sürekli çatışacaksınız. Bu nedenle, etkili bir şekilde savaşmayı öğrenmeli, düşmanı yok etmek için uygun stratejiler planlamalısınız. Her rakip, her modun doğan farklı durumları vardır. Zorluklar çok çeşitlidir; böyle bir oyundan asla sıkılmazsın

Benzersiz dövüş modlarına sahip bir dizi farklı mod

Oyunculara meydan okumak için birçok benzersiz kural belirlenmiştir. Birçok koşulda savaşmayı öğrenmeliler. Örneğin, taşlar için savaşta, oyuncu mümkün olduğunca çok mücevher almaya çalışmalı, ancak ölmek için çok pervasız olmamalıdır. Aksi takdirde, sahip olduğunuz tüm hazineleri kaybedersiniz ve kaybedersiniz.

Ayrıca, gerçek Battle Royale hayranları için Brawl Stars hala bu moda sahiptir. Bu modda sizinle birlikte savaşmak için bir müttefik çağırabilirsiniz. Bu oyun için özel olarak tasarlanmış karakterler yine yepyeni bir modda. Gerçekten mücadeleyi kazanacak mısın?

Düzenli olarak düzenlenen özel etkinlikler

Birçok kişi tarafından uygulanan geleneksel modların tadını çıkarmak için oyuna katılın. Buna ek olarak, oyuncu deneyimini güncellemek için etkinlikler sürekli olarak düzenlenecektir. Haritada, karakterlerde ve oynanışlarda köklü değişikliklere sahip özel PvE ve PvP oyun modları oyuncuları heyecanlandırıyor. Bu sadece belirli bir süre devam eder.

İndir Brawl Stars Apk Mod sınırsız para
İndir Brawl Stars Apk Mod sınırsız para
İndir Brawl Stars Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 180MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
bilet ve mücevher

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu