Hileli Apk

Box Office Tycoon v2.0.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Box Office Tycoon PARA ve Elmas Hileli İndir Ancak yöneticilere ek olarak, diğer çalışanları da eklemeniz gerekir. Bir sinema salonunda bilet satıcısı, otopark personeli ve tiyatro temizleme ekibi olması gerekir. Her birinin bir verimlilik göstergesi vardır ve yükselttikçe ve daha fazla ödeme yaptıkça üretkenlik artırılabilir. Aynı zamanda, o bölümdeki yöneticinin iyi takım yönetimi becerilerine sahip olması durumunda verimlilik de artar.

Genel olarak, insan kaynakları herhangi bir şirketin önemli bir parçasıdır. Tiyatro genişlediğinde daha fazla çalışan işe almak zorunda kalacaksınız. Başlangıçta, bir çalışanı olan tek bir gişe vardı. Yeni bilet gişelerinin kilidi açılır açılmaz 3, 4 veya 5 yeni çalışan tutmanız gerekir. Aynı zamanda, temizliği kolaylaştırmak ve müşteri bekleme sürelerini azaltmak için daha fazla temizlik personeli işe almanız gerekir.

Box Office Tycoon PARA ve Elmas Hileli İndir

Sinemalar onun ana ticari faaliyeti ve Box Office Tycoon’un ilk ticari faaliyetiydi. Ancak, tek değilsiniz ve daha fazla kar elde etmek için işinizi diğer eğlence alanlarına genişletebilirsiniz.

Eğlence oyunları ve karaoke harika fikirlerdir. Arcade oyun konsolları satın alabilir, müşterileri çekmek için güçlü hoparlörlere sahip bir sahne oluşturabilirsiniz. Buna bayılacaklar ve daha fazla eğlence için ödeme yapmaya hazırlar!

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 111MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
reklam izlemeden ödüller kazanın

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu