Hileli Apk

Bowmasters v2.15.23 [Elmas Hileli] Mod Apk

Bowmasters apk mod sonsuz para 31’den fazla kahraman seçebilirsiniz. Ve ayrıca benzersiz becerilerinizden yararlanın. Ana görev, seviyelerinizdeki tüm canlıları yok etmektir. Oyunda farklı modlar oynayın, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla bire bir düellolarda yarışın. Oyun iyi grafiklere ve net kontrollere sahip, oyun saatlerce oynanıyor, Bowmasters’a katılın!

Android için Bowmasters Infinite Money All Unlocked Güncelleme 2021’i indirin!

Bowmasters mod apk’nın tümü açık Miniclip.com tarafından geliştirilen dinamik oynanabilirliğe sahip yeni bir renkli aksiyon oyunudur. Oyun, oyun mekaniği biraz Angry Birds’ü andıran atıcılara atanabilir. Göreviniz, ekrandaki tüm yaşamı yok etmek için 31 çeşit silah arasından mevcut 30 karakterden birini seçmektir. Bire bir savaşmanız gereken bir düello modu da var.

    Okçu: Ekran görüntüsü

Bowmaster’ların hepsinin kilidi açıldı 2021 tipik atıcılarınız olarak kategorize edilebilir. Oyun mekaniği biraz Angry Birds’e benziyor. Birkaç düzine benzersiz karakter hizmetinizdedir. Bunlardan birini seçerseniz ekrandaki tüm canlıları yok etmeniz gerekiyor. Normal moda ek olarak, bir düello da var – bire bir savaşabilirsiniz.

Cephanelikteki her karakterin kendine özgü bir silahı var. Düşündüğünüz gibi sadece sıradan yaylar ve baltalar değil, aynı zamanda oyun kumanda çubukları, şırıngalar, oyun kartları ve doğru ellerde ölümcül olabilecek diğer birçok doğaçlama şey. Tüm kahramanların kilidini açmak için oyun içi para birimi kazanmanız gerekir. En büyük ödül, kafa vuruşları için.

    Okçu: Ekran görüntüsü

Oyunun grafikleri modern bir çizgi film gibi görünüyor. Kalitesi en talepkar oyuncuları bile tatmin edecek. Göz alıcı etkilerin varlığına da dikkat etmek önemlidir. Oyun sırasında yıldırımlar, patlamalar, kan sıçraması ve çok daha fazlasını göreceksiniz. Film müziğine gelince, karakterler oldukça gerçekçi bir şekilde çığlık atıyor ve çeşitli sesler çıkarıyor.

Ana avantajlar Büyüleyici oyun. Çoklu oyun modları. Onlarca benzersiz karakter. Büyük cephanelik. değerli ödüller. Parlak ve sulu grafikler.

    Okçu: Ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmeler.

Android 4.1 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz madeni paralar ve taşlar; Tüm karakterler açık.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu