Hileli Apk

Botworld Adventure v1.9.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Botworld Adventure apk mod sonsuz para size unutulmaz saatlerce boş zaman ve son derece olumlu izlenimler kazandıracak, mobil cihazlar için büyük ölçekli, güzel ve çok çeşitli bir oyundur. Botworld Adventure’da sonsuz alanları keşfedecek, nadir çöpler, çeşitli eşyalar ve eserler toplayacak ve yeni karakterlere erişimin kilidini açacaksınız.

Bu oyunda benzersiz karakterlerle tanışacak, nadir hazineler toplayacak ve bu dünyanın gizemlerini keşfedeceksiniz ve ayrıca en güçlü patronları yenmeye layık olmak için en güçlü bot takımını bir araya getirmeniz gerekecek. Botworld Adventure, strateji unsurlarına sahip akıllı ve heyecan verici bir savaş sistemi ile sizi memnun edecek.

ekran görüntüsü

Her botun, birkaç saldırıda rakibinizi birleştirip yok edebileceğiniz bir dizi ilginç beceriye sahip olduğu yer. Bu oyunda ayrıca botlarınızı özelleştirebilir, onlara benzersiz bir görünüm verebilir ve özelliklerini güncelleyebilirsiniz. Hepsini toplayabilecek misin? Kaliteli oyun, çok güzel grafikler ve nefes kesici bir atmosfer

Mundobô kocaman, güzel ve çeşitlidir. Maceranızda keşfedin, nadir bulunan hurdaları toplayın ve yeni robotlar keşfedin. Yeni ortamları ve çeşitli karakterleri keşfedin, nadir hazineler toplayın ve bot dünyasında gizlenmiş birçok gizemi ortaya çıkarın. Yemyeşil ormanları ve kurak çölleri keşfedin, ancak güçlü robotlardan oluşan bir ekibi yanınıza alın… orada ne bulacağınızı asla bilemezsiniz.

ekran görüntüsü

Eşsiz bir stratejik savaş sistemi ile rakiplerinizi alt edin. Robotlarınız gelişmiş yapay zeka ile zıplarken, sersemletirken ve arenayı patlatırken, düşmanları alt etmek için mükemmel becerileri planlarsınız. Her robotun benzersiz yetenekleri ve güçlü bir lideri vardır. Maksimum etki için bu avantajları güçlü oyuncu becerileriyle birleştirin.

Mükemmel takımı bir araya getirmek için ender ve güçlü robotları nasıl oluşturacağınızı ve toplayacağınızı keşfedeceksiniz. Robotik tarifleri keşfetmek için dünyayı dolaşın ve favorilerinizi oluşturmak ve yükseltmek için nadir kalanlar elde edin. Güçlerini ve yeteneklerini özelleştir ve onları güçlendirmek için seviye atla.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri

Android 6.0 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu