Hileli Apk

Botworld Adventure v1.1.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Botworld Adventure PARA ve Elmas Hileli İndir adlı harika ve güzel dünyayı keşfedeceksiniz, burada çeşitli ve güçlü Bot suşlarını arayabilir, onları fethetmeye çalışabilir, nadir malzemeleri askere alabilir ve etrafınizdeki geniş açık alana hayran kalacaksınız. Ve tabii ki, arkanızda, bu dünyadaki diğer vahşi Botlara karşı yoldaşınız ve güçlü silahınız olan güçlü bir bot ordusu var.

Ve herhangi bir Bot’u yenerek, hemen yakalayacağınızı ve Bot sıralamanızda yer alacağınızı unutmayın. Bu nedenle, savaşmak ekipmanın anahtarıdır ve bunun tersi de önemlidir.

Botworld Adventure PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyun kavramsal olarak Pokémon’a oldukça benzer, aynı zamanda Pokémon yerine Bot olan farklı türleri bulmak ve toplamak etrafında döner. İlke, daha büyük Botlarla savaşmak ve yakalamak için zaten sahip olduğunuz Botları (genellikle mevcut tür küçüktür ve çok özel bir şey değildir) kullanmanız ve ardından onları evcil hale getirip yeni ve güçlü botlarına dönüştürmenizdir. Daha sonra daha güçlü Botları bulmak ve yakalamak için bunları kullanmaya devam edersiniz. Döngü, Botworld’ün geniş haritasındaki son adıma ulaşana kadar devam eder.

Botworld Adventure, her zaman darbeler ve darbelerle yapılan tek dövüş türü değildir, çok taktikseldir. Taktik unsur ilk olarak Botların savaş alanına yerleşimi ve düzeninde gösterildi. Botlar elbette sizin tarafından değil, oyunun yapay zekası tarafından kontrol edilir, ancak onları seçmek ve her savaşta savaşmak size kalmış. Botlarınıza daha fazla avantaj sağlamak için başarılı Botların diğer bonuslarını da kullanabilirsiniz. Bu zaferin anahtarıdır ve taktiksel ustalıknızı gösterir.

Botworld Adventure PARA ve Elmas Hileli İndir
Botworld Adventure PARA ve Elmas Hileli İndir
Botworld Adventure PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 383MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Altın paralar 0 olsa bile satın alabilir ve yükseltebilirsiniz

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu