Hileli Apk

Bombsquad v1.7.13 [Kilitsiz] Mod Apk

Bomba ekibi tam sürüm Bayrağı ele geçirmekten hokeye uzanan mini oyunlarda arkadaşlarınızı vurun! 8 oyunculu yerel/ağ çok oyunculu, ücretsiz patlamalar, gelişmiş ragdoll yüz bitki fiziği, korsanlar, ninjalar, barbarlar, deli aşçılar ve daha fazlasını içerir.

Bombsquad, dokunmatik ekranları ve çeşitli denetleyicileri destekler, böylece tüm arkadaşlarınız aksiyona katılabilir. bomba ekibi sonsuz para asıl görevi farklı ve heyecan verici mini oyunlarda yarışırken düşman tarafını yenmek olan Android için eğlenceli ve renkli bir arcade oyunudur.

    Bomba Ekibi - Ekran Görüntüsü

Ö Bomba Ekibinin kilidi açıldı akıllara durgunluk veren “ekstraların” güzelliğini hissedebileceğiniz bir takım oluşturan 8 oyuncuya kadar çok oyunculu modu destekler, ancak oyuna kimseyi davet edemezseniz, tek oyunculu modda her zaman botlarla karşılaşabilirsiniz. mod.

BombSquad Hack’i 2022 ana karakterleri hamuru intihar bombacıları olan çılgın bir aksiyon oyunudur. Kulağa ilginç geliyor değil mi? Ve oynamak daha da eğlenceli! Minyatür bombardıman uçaklarının rolünü üstlenmeli ve çeşitli bombalar, güçlendiriciler ve kendi taktik numaralarınızı kullanarak evdeki rakipleri yok etmelisiniz.

    Bomba Ekibi - Ekran Görüntüsü

Ancak kahramanlarımız ekip çalışması ve dostlukta farklılık göstermiyor. En az pişmanlıkla uzaylıları havaya uçurmaktan yorulduklarında, gösterişli çok oyunculu savaşlarda kardeşlerini havaya uçurmaya başlarlar. Bu savaşlara aynı anda en fazla 8 kişi katılabilir ve bu eylem gerçek bir patlayıcı kargaşaya benziyor!

Bombsquad Hack Özellikleri: Çok sayıda farklı mini oyun; Çılgın yanıcı çok oyunculu savaşlar; Hamur Yıkımının Komik Kahramanları; İlginç ve kafa karıştırıcı yerler. Oldukça ilkel grafikler; İlk başta, çok oyunculu savaşları anlamak zordur.

    Bomba Ekibi - Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tam sürümün kilidi açıldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu