Hileli Apk

Bomber Friends v4.67 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Bomber Friends apk mod sonsuz para 2022 oyuncunun düşmanları yok etmek ve duvarları havaya uçurmak için bombalar yerleştirmesi gereken çok oyunculu bir oyundur. Buradaki oyun, klasik atari salonunu anımsatıyor bombacı🇧🇷 Kullanıcı, arkadaşlarıyla çevrimiçi dövüşmeye davet edilir.

Bomber Friends Infinite Money Tümünün Kilidi Açılmış 2022 Mediafire’ı İndirin!

Bir oyuna en fazla 4 kişi katılabilir Bomber Friends apk hepsi sonsuz 2022🇧🇷 Başarılı olmak için, bir rakibi patlatmak ve bombalarını patlatmak için tüm hızı ve tepkiyi göstermelisiniz. Bu olduğunda karakter bir hayalete dönüşür ve hayatta kalanların başına daha da bela açabilir.

    Bombacı Arkadaşlar: Ekran Görüntüsü

Bonuslara gelince, aşağıdakiler en ilginç ve yararlı olarak kabul edilebilir: yürürken hızlanma, ölümsüzlük veren bir kalkan ve engellendiğinde düşmanlardan ve bombalardan kaçmanızı sağlayan duvarlardan geçme. Genel olarak, güncellenen atari salonunun çok çekici olduğu ortaya çıktı, oyun dinamik ve arkadaşlarla oynama yeteneği onu yeni bir seviyeye taşıyor.

oyun katılımcıları Bomber Friends hack apk’sinin tüm kilidi açıldı 2022 Farklı taşlarla dolu bir labirentte ilerleyin. Yola çıkarlar ve oyuncunun daha ileri gitmesini engellerler. Onları bombalarla yok edebilirsiniz ancak oyunun asıl amacı rakipleri yok etmek olacaktır. Oyuncu karakteri bir bomba yerleştirdikten sonra patlayana kadar böyle bir engeli atlayamaz veya üzerinden geçemez.

    Bombacı Arkadaşlar: Ekran Görüntüsü

Yörüngeyi yanlış hesaplarsanız, kolayca kendi tuzağınıza düşebilirsiniz. Ayrıca, oyuncunun bir şok dalgası tarafından vurulmaması için önemli bir mesafe kat etmeniz gerekir.

Oyun Özellikleri: 2-8 oyuncu için çevrimiçi çok oyunculu! Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya rastgele rakiplere karşı oynayın. 300’den fazla seviye ile kampanya modu! Kötü canavarlarla dolu 6 farklı dünyayı keşfedin! Dokunmatik ekranlar için mükemmelleştirilmiş kontrollerle klasik bombardıman oyunu! Seviye atlamak ve yeni bombaların ve harika güçlendirmelerin kilidini açmak için çevrimiçi arenalarda yarışın!

    Bombacı Arkadaşlar: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– 38. Sezon: Barbar Dövüşü Kasım’da başlıyor – Kilit sistemi düzeltildi – Hata düzeltmeleri

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm ciltler açıktır.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu