Hileli Apk

Blood Kiss v1.16.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Blood Kiss mod apk sonsuz elmaslar 2022 mistik bir arsa, renkli karakterler, zengin diyaloglar ve seçim özgürlüğünün sizin için hazırlandığı Android cihazlar için ilgi çekici ve atmosferik bir interaktif hikaye.

Blood Kiss Infinity Diamonds’ı Portekizce olarak indirin güncellenmiş indirme 2022 Mediafire!

Arsa gelişimi Blood Kiss Hileli apk sonsuzluk tamamen yaptığınız seçimlere bağlıdır, bu nedenle bilinçli seçimler yapmak önemlidir. Burada hayatlarına dalmış 4 sevimli vampir kahramanla tanışacak, en derin sırlarını öğrenecek ve aşkınızı bulabileceksiniz.

Ana karakteri Kan öpücüğü mod apk premium 2022 insanlardan nefret eden eski vampirlerle çalışmalı. Kız borçluydu, tüm sorunlarla başa çıkamadı ve çok çalıştı, ancak bir gün ailesinin borçlarıyla çok hızlı bir şekilde başa çıkmasına yardımcı olacak gizemli bir teklif aldı.

Romantizm, tasavvuf ve drama, kapsamlı diyaloglar, iyi geliştirilmiş karakterler ve kahramanların görünümleri ve birkaç farklı son ile ilginç bir hikaye bulacaksınız. Kontrol edilemez ve son derece çekici vampirlerle dolu bir zindanda seçimlerinizle hayatta kalıp kalamayacağınızı kim bilebilir?

Neler Yeni !

– Uygulama stabilizasyonu.

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Ücretsiz premium seçimi;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu