Hileli Apk

Block Craft 3D v2.14.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Block Craft 3D PARA ve Elmas Hileli İndir, kendi şehrini kurmak isteyenler için yeni simülasyon oyunudur. İnşa etmeye başlayın ve dünyaya oyundaki ve yapım aşamasındaki becerinizi gösterin. Block Craft ücretsiz bir oyundur. Kendini tekrar çocuk gibi hisset! Block Craft 3D: Free Simulator çok eğlenceli. Şehrinizi inşa etmek bağımlılık yapar: bir daha asla başka oyunlar oynamak istemeyeceksiniz! Hatta kendi Block Craft 3D Apk Mod Sınırsız Para mobilya olabilir!

Block Craft 3D PARA ve Elmas Hileli İndir – oyun Android cihazların birçok kullanıcısı gibi piksel grafikler üzerinde çalışır. Kendinizi, bloklardan dünyanın birçok harikasını inşa edip yeniden inşa edebileceğiniz dünyaya kaptırmanız gerekecek. Kaynakları alıp sevdiğiniz şeyi inşa edin ve yapın. Şimdi ne ve nasıl yayınlayıp yayınlayabileceğinize siz karar verin. Yaratıcılığınızın mümkün olduğunca çok hayranını toplayın, herkese aynı şeye sahip olmadığınızı kanıtlayın.

TAMAMEN BÜYÜK BİR DÜNYAYI DENEYİN

Oyuncular, enginliğini keşfetmek için çok zaman harcayacağınız harika bir dünyaya girecekler. Beğendiğiniz her ev projesinde yaratıcılığınızı bırakmanıza izin verdiği için bu oyunda çok fazla kural bulamazsınız. Böylece, oyunda istediğiniz binaları inşa etmek için birçok kaynak elde edeceksiniz ve her binanın dikkatlice üstesinden gelmeniz gereken zorlukları var.

Bu oyundaki ortam tamamen kare bloklardan Minecraft oyununa benzemek için tasarlanmıştır. Ancak Block Craft 3D oynarken oyuncu deneyimi tamamen oluşturmaya odaklanmıştır. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize göre en sevdiğiniz görüntüleme açısını seçebilirsiniz. Özellikle, her oyuncu tasarım sürecinde istediği zaman birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapabilir.

Her görünümün tamamen farklı bir deneyimi ve işlevi vardır ve inşaatınız için doğru yeri seçmek için bir şey inşa etmek üzereyken tüm araziyi görebilirsiniz. Buna ek olarak, belirli bir seviyeye ulaştığınızda, belirli bir yükseklikte uçmanıza yardımcı olan ikincil uçuş becerisinin kilidini açacaksınız ve bu oyunda bazı yüksek binalara ulaşabildiğinizde bu işlev heyecan vericidir.

Ayrıca minecraft Apk Mod indirin

Block Craft 3D’yi başlattığınızda, oyuncular oyun içindeki bazı mekanikler tarafından yönlendirilir ve oyun içinde yaptığınız ilk iş bir bina inşa etmektir. Yukarıda bahsedildiği gibi, bu evin yerini tanımlamak için daha geniş bir perspektife geçeceksiniz ve yerleştirebileceğiniz pozisyonlar olacak. Yerleştirildikten sonra, kolayca görebileceğiniz ekranın altındaki karede kullanabileceğiniz malzemeleri göreceksiniz.

Block Craft 3D v2.13.52 PARA ve Elmas Hileli İndir
Block Craft 3D v2.13.52 PARA ve Elmas Hileli İndir
Block Craft 3D v2.13.52 PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 57MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu