Hileli Apk

BitLife Cats CatLife v1.7.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

BitLife Kediler CatLife sonsuz para herkesi, oyuncuların kediyle yeni bir hayata başladıkları ancak kendi kaderlerini oluşturdukları metin tabanlı bir simülasyon oyunuyla tanıştırıyor. İçinde Portekizce BitLife Cats Premium Artık hayatlarını farklı seçimlerle yönetebilirler ve hatta farklı sonuçlarla yüzleşmek için çok sayıda farklı koşulla karşı karşıya kalabilirler.

BitLife Cats Premium’u indirin apk kilidi açıldı ücretsiz indir mediafire 2023!

Oyunun ihtişamı tamamen rastgeleliğe dayanıyor, ancak her boyut potansiyel ve imza heyecanı açısından zengin. CatLife premium üst kedinin kilidi açıldı oyuncuların hayatlarını sonsuz olasılıklar veya rastgele durumlarla dolduracak, ancak kedilerin çeşitli görünümleri sayesinde her şey ilginç. Kedinin kürkünün şeklini veya rengini başlatan oyunculara bağlı olarak oyun, yaşam yönünü inşa etmeyi zorlaştıracaktır. Genellikle kedinin ten rengini güçlü bir şekilde etkileyen başka sürprizler veya uyarlamalar vardır, bu nedenle her durum önemli ölçüde değişir.

Oyuncunun hayatı birçok farklı yerde başlar ve seçim sisteminde özgürce gezinebilir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, oyuncunun rastgele sonuçları keşfetmek için önemli kararlar alması gereken beklenmedik durumlar ortaya çıkar. Bu, bir kedinin bakış açısından lüks veya zengin bir yaşam kurmayı zamanla daha heyecanlı ve dramatik hale getirir.

BitLife Kediler Godmode apk tamamen metin tabanlı bir oyundur ve dünyadaki her durum veya etkileşim, oyuncuya belirli bir durumda ilerlemesi için ikiden fazla farklı seçenek sunar. Gelişmelere bağlı olarak, sistem manzarayı değiştirerek önceki seçimlerin tüm sonuçlarını gösterir ve beraberinde gelen önemli faktörler hakkında sizi daha fazla bilgilendirir. Ancak sonuç olumsuzsa, oyuncu şu anda sahip oldukları her şeyden vazgeçmeyi seçerse yeni bir hayata başlamak zorunda kalacak.

Her oyuncu, benzersiz ve yenilikçi bir seçim sistemi aracılığıyla benzersiz ve yeni bir kedi yaşamı geliştirebilir. Aşamalar boyunca mevcut yaşam ilerlemelerini takip etmek ve hayatta kalma motivasyonu oluşturmak için kişisel hedeflerini oluşturmak için sistemi kullanabilirler. Ek olarak, davranışları mahallede kötü bir itibar yaratabilir ve bu da kedinin gelişimini önemli ölçüde engelleyecektir.

BitLife Cats CatLife mod apk’nın özellikleri: Harika metin tabanlı simülasyon oyunu; Oyuncuların kendilerini güzel bir dünyaya kaptırmalarını sağlar; Benzeri görülmemiş sonuçlar elde etmek ve karar vermek için birden fazla seçenek; kişisel ilerlemeyi takip edin; Kedilerin ömrünün sonunu yaşayın;

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın alma.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Plage Inc.v1.19.10 Apk Modu [DNA Infinito / Desbloqueado]

Horse Legends Epic Riding Game v1.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Bir Milyarder Tarafından Öpülen Aşk Hikayesi Oyunları v1.1.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu