Hileli Apk

BitLife TR v1.4.1 [Elmas Hileli / Premium] Mod Apk

BitLife BR Hileli apk Otantik, dokunaklı ve çok heyecan verici gerçek hayat simülatörüne hoş geldiniz. BitLife, oyunculara ad, yaş ve doğum tarihi gibi temel bilgiler içeren sezgisel bir arayüz sunar. Bazı seviyelerde oldukça komik ve ilginç durumlar bulacaksınız. Hayatın kendiliğinden gelişmesi için doğru seçimi yapmalısınız.

BitLife TR mod apk’yı indirin premium güncellendi 2022 mediafire’ı indirin!

Karakterin geleceğini etkileyecek olan, onun hayatına doğrudan katılımınızdır. Hoş minimalist tasarım, genel oynanışa ilişkin ciddi felsefi imalar ve sizi gerçeklik hakkında düşündüren çok daha fazlası, Bitlife BR’yi tüm oyuncular için mutlaka okunması gereken bir kitap haline getiriyor. Beğenirler veya beğenmezler, o başka mesele. İsimleri ne, kaç yaşındalar ve kimin için çalışıyorlar? Yaşamın ilk yıllarında yapabileceğiniz aktivite türü çok azdır.

Bitlife TR mod menüsü

İngilizce mod menüsü ile, birden çok yanıtı olan bir sorunun yanıtını seçtiğinizde her şey çok basit, oyun durumları bazen oldukça karmaşıktır ve bunları çözmek için kurnaz taktikler kullanmanız gerekir. İyi bir senaryoya sahip olmak için oyuncunun iyi bir yazar olması gerekir. Bu nedenle, BitLife br’de mutlu bir yaşam sürmek için birçok bilgiyi özümsemeye ve farklı hikayelerden birçok yeni şey öğrenmeye çalışın.

Bazı faktörlerin dikkate alınması gerekir

1. Meslek: Bebekken bir kariyer sahibi olmak zorunda değilsin. Ancak kişi 6 yaşına geldiğinde ilkokula gitmeyi düşünmelidir. Yani 18 yaşına geldiğinizde üniversiteye gitmek mi yoksa elektrikçi, gazeteci veya askerlik (donanma, donanma) olarak bir iş seçmek isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

2. Varlıklar: Finansal yönetim hayatın önemli bir parçasıdır. Oyuncular parayı bir araba satın almak veya ev ve arazi satın almak gibi gayrimenkul yatırımları için kullanmayı düşünebilirler.

3. İlişkiler: Herkesin ebeveynleri, arkadaşları, iş arkadaşları ve eşleri gibi başkalarıyla etkileşime ihtiyacı vardır. Onlara sevginizi göstermenin birçok yolu var, peki ne yapacaksınız?

4. kez: Aslında insanlar hatalarını düzeltmek için zamanda geriye gidemezler. Ancak BitLife’ta Time Machine özelliği sayesinde bu mümkündür.

Bu, ne tür bir iyi ya da kötü insan olacağınızı belirleyecektir. Hastaneleri ziyaret edebilir, oyun oynayabilir ve hatta kahramanınızın tutuklanabileceği suçlar işleyebilirsiniz. Hayalinizdeki işi yapabilecek ve ailenizi birlikte büyüteceğiniz ve çocuklarınız olacağı bir ruh eşi bulabileceksiniz.

BitLife BR Premium’un Kilidi Açıldı

BitLife br, nasıl bir insan olacağınızı belirleyen eylemleriniz ile kahramanınızın hayat hikayesini kendiniz yaratın. Örnek bir vatandaş olabilir veya suç dünyasına girip hapse girebilirsiniz. Diğer karakterlerle büyüleyici diyaloglar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. İyi bir optimizasyona sahip oldukça çekici grafikler sizi bekliyor.

Neler Yeni !

Kariyer Paketleri burada!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

TR VERSİYON v1.3.1:

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Edinilmiş Biticeship ve Godmode; – Kariyer paketleri açıldı; – Reklamsız; – Kariyer paketi açıldı; – Sonsuz para.

İNGİLİZCE VERSİYON v3.6.4:

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Lisans kontrolü devre dışı bırakıldı; – Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar;
MOD SADECE 64BİT CİHAZLARDA ÇALIŞIR!!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu