Hileli Apk

BEYBLADE BURST v10.4 [Elmas Hileli] Mod Apk

BEYBLADE BURST apk modu sonsuz para boş zamanlarını eğlenceli ve rahat bir şekilde geçirmek isteyen her yaştan oyuncu için harika bir oyundur. Arenalardaki dövüşlere katılmaya ve birçok topaçtan birini sürmeye davet edileceksiniz. En basit kontrol mekaniği, “karakteri” kontrol etmenin, saldırılardan kaçınmanın ve hassas darbeler gerçekleştirmenin ne kadar kolay olduğu konusunda sizi memnun edecek.

BEYBLADE BURST’ün tümünün kilidi açıldı Bu süreci olabildiğince muhteşem kılacak güzel grafiklere sahip ve bir ödül ve geliştirme sistemi, herhangi bir düşmanla başa çıkabilecek basit bir topaca dayalı inanılmaz derecede tehlikeli bir nesne yaratmaya yardımcı olacak. Gelecekte, insanların çok sıra dışı turnuvalara katıldığı ve savaşlarda büyük miktarlarda para kazandığı yer.

    BEYBLADE BURST uygulaması: ekran görüntüsü

Robotunuzu kontrol ediyorsunuz ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Zaferlere ulaşmak için robotun yükseltilmesi gerekir. Kayıpsız kazanmanın tek yolu bu. Oyun çok oyunculu bir mod sunuyor. Bu nedenle dünyanın farklı yerlerinden kullanıcılarla oynayabilirsiniz.

Ayrıca internet bağlantısı gerektirmeyen bir mod sunar. Kişisel bir profiliniz var, böylece bir takım rozeti ve yavaş atlamalar seçebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni parçalar ekleyerek robotlarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu arada zaferler kazandıkça sizi Beymaster statüsüne hak edecek başarılar da toplayabiliyorsunuz.

    BEYBLADE BURST uygulaması: ekran görüntüsü

Bu oyunda kontroller oldukça basit ve yandan enerji toplamanız gerekiyor ama buna ek olarak rakibinizi kenara atarak saldırmanız gerekiyor. Sonuç olarak, düşmanı nakavt edeceksiniz veya beyblade’inizi sivri uçlarla yok edebilirsiniz. Kendi benzersiz desenlerinizi oluşturun ve ölümcül Beyblade’inizi özelleştirin.

Oyuncu bu topaçlardan birini kontrol eder ve diğer robotlara karşı yarışır. Mükemmel grafikler, fütüristik bir dünyanın atmosferini hissetmenize yardımcı olacak ve dinamik oyun, en zorlu oyuncuların bile sıkılmasına izin vermeyecek. Düellolar arasında parçalarını değiştirerek ve ateş gücünü ve görünümünü iyileştirerek robotu yükseltebilirsin.

    BEYBLADE BURST uygulaması: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

RIP FIRE BEYBLADE BURST üstlerle savaşlarınızı aydınlatın!

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok para; Tüm özelleştirme öğeleri ve öğeleri açıktır.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu