Hileli Apk

Beach Buggy Racing 2 v2022.10.31 [Elmas Hileli] Mod Apk

Beach Buggy Racing 2 hileli mod apk sonsuz para 2022 çılgın yarışlar ligine katılın ve dünyanın her yerinden en hızlı yarışçılarla yarışın! Güzel 3D grafikler size tam bir oyun deneyimi ve atmosferi verecek ve gerçekçi fizik bu eğlenceli arabaları gerçekten deneyimlemenize yardımcı olacak.

Beach Buggy Racing 2’yi İndirin Sonsuz Para İndirin Güncellendi 2022 Mediafire!

En inanılmaz yerleri ve en tehlikeli yarış pistlerini bekliyorsunuz: Mısır piramitleri, bir ejderha kalesi, bir biyolojik laboratuvar ve batık korsan gemilerinin bulunduğu bir koy. En muhteşem yerleri ve en tehlikeli yarış pistlerini bekliyorsunuz.

ekran görüntüsü

içinde Beach Buggy Racing 2’yi indirin sonsuz para hilesi Mısır Piramitleri, Ejderha Kalesi, Biyoloji Laboratuvarı ve Batık Korsan Gemileri Körfezi. Arabanı sür ve garajında ​​pompala. Oyun, garajınıza yükseltmek ve pompalamak için gerçekçi fizik ve farklı arabalar sunuyor.

Koşmak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Oyunun bu versiyonunda sadece güncellenmiş bir arayüz değil, aynı zamanda bir sürü yeni silah ve karakter bulacaksınız. Kendi ölüm makinenizi yükseltin, silahınızla daire içine alın ve dünyanın dört bir yanındaki patikalarda en üst sıraları alın.

ekran görüntüsü

izleri Beach Buggy Racing 2 sonsuz elmas da arttı ve şimdi sadece sahil boyunca değil, aynı zamanda ormanlar, dağlar ve hatta çöller boyunca da sürmeniz gerekiyor. Ayrıca, her parkurun kendi karakteri vardır, ister şelale ister sizi ve arabanızı yakmak isteyen bir ejderha olsun.

Daha yeni ve geliştirilmiş grafikler ve daha da kullanışlı kontroller, yarışın her metresini kazanmanıza ve keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak ve skor tablosu dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmenize yardımcı olacak. Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve sürüş becerilerinizi ve tabii ki atış becerilerinizi kullanarak adil bir savaşta onları yenin!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Gelecekteki içerik için destek – Kararlılık iyileştirmeleri

Android 4.4 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın alma (yalnızca 64 bit cihazlarda çalışır).

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu