Hileli Apk

Be the Manager 2022 v1.0.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Be the Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir Mevcut taktiklerinize en uygun şekilde çeşitli takım oluşumları arasından seçim yapın. Ve derin değişiklikler yapın, böylece eğitimi sahip olduğunuz ekibe göre özgürce özelleştirebilirsiniz. Her pozisyon için doğru oyuncuları seçin ve kimin başlangıç takımına veya yedek kulübesine katılacağına karar verin. Size sağlanan farklı seçenekleri keşfedin ve bundan en iyi şekilde emin olun.

Oyuncular ayrıca takımda değişiklikler yapabilecek ve maçın ortasında yeni değişiklikler getirebilecekler. Rakibin taktiklerine göre yargılamak için belirli yollar bulmakta özgürsün. Takıma doğru taktiksel değişiklikleri sunarak oyunlara hızlı ve etkili reaksiyonlar yapın. Hassas bir ikame ile savaşın seyrini kolayca değiştirebilirsiniz.

Üstelik maçların bitiminden sonra teknik direktörlerin takımı ve rakiplerini derinlemesine istatistiklerle analiz etmesi de mümkün. Böylece, ilerledikçe takımda uygun değişiklikleri yapmanıza izin verir.

Be the Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir

İlginç futbol oyununu daha keyifli hale getirmek için Soccer Manager 2022’deki Android oyuncuları doğru oyun simülasyonlarıyla gerçekçi 3D deneyimlere katılabilirler. Burada, sezgisel ve ilginç futbol maçlarını halk olarak izleyebilirsiniz. Gerçekçi grafikler, sezgisel fizik ve çarpıcı 3D animasyon maçları daha da eğlenceli hale getirecektir. İstediğiniz zaman maçları durdurmaktan ve değişiklik yapmak için çekinmeyin.

Be the Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir
Be the Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir
Be the Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 11MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu