Hileli Apk

BattleOps v1.3.6 PARA ve Elmas Hileli İndir

BattleOps PARA ve Elmas Hileli İndir oyunu oyunun farklı seviyelerine dağılmış silahlara ve düşmanlara odaklanan bir FPS oyunudur. Senin asıl görevin oyun ekranında ve seviyeleri aracılığıyla tüm düşmanları yok etmek olacaktır. Her düşman, oyuncuların makul bir stratejiye ve hızlı reflekslere sahip olmasını gerektiren farklı bir anlaşma yöntemine sahip olacaktır. Basit ve çekici oynanışı ile oyuncular savaş alanında oldukça ilgi çekici ve canlı anlar yaşayacaklar. Bu, şimdi indirmek ve telefonunuzda oynamak isteyeceğiniz bir oyun olacak.

BattleOps PARA ve Elmas Hileli İndir

Bir FPS oyunu olarak, çok oyunculu moda ek olarak, geliştirici tarafından yayınlanan, iyi ve heyecan verici bir kampanya konumuna ve oynanacak birçok seviyeye sahip bir arsaya sahiptir, oyuncular oyunun konusunu öğrenebilirler. Keskin nişancı askeri rolünü oynayacağınız, çocuklar bile sizi görmemişken hedefleri uzaktan yok edeceğiniz seviyeler vardır. Buna ek olarak, oyuncular için daha ilginç seviyeler yayınlama sözü veren geliştirici seviyeleri geliştirilmeye devam ediyor.

Çok Oyunculu

BattleOps ayrıca FPS oyunları için vazgeçilmez bir oyun modu olan Çok Oyunculu modu da içerir. Çok Oyunculu mod ile oyuncular diğer oyuncularla rahatça rekabet edebilir ve kazanan olabilirler. Oyuncular ayrıca arkadaş edinebilir ve arkadaşlarını birlikte savaşmaya davet edebilir. Bu oyun, kazandığınızda veya kaybettiğinizde oyunculara özel duygular verecektir.

Çok çeşitli silahlar

BattleOps ayrıca oyunculara tüfekler, tabancalar ve hatta yaylı tüfekler gibi birçok farklı silah türü sunar. Oyuncular ayrıca güçlü ve güzel silahlara sahip olmak için silahları için kaplamaları seçebilirler. Birçok silahla, oyuncular kendileri için favori bir silahı özgürce seçebilir ve arkadaşlarıyla rekabet etmek için savaş alanına getirebilirler.

3D grafikleri kullanan geliştirici, bu oyun için çok gerçekçi ve canlı bir savaş alanını simüle etti. Mobil bir oyun olmasına rağmen, “BattleOps” tüm oyuncuları memnun edebilecek çarpıcı grafiklere sahiptir. Buna ek olarak, iyi grafiklere ve temel yapılandırmaya sahip olmasına rağmen, oyuncular bu oyunu herhangi bir akıllı telefona indirebilirler.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 330MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Cephane Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
cephane asla bitmez, harcandığında para artar,

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu