Hileli Apk

Barbie Dreamhouse Adventures v2021.9.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Barbie Dreamhouse Adventures PARA ve Elmas Hileli İndir – Her odayı oluşturabileceğiniz Barbie’nin Rüya Evi’nde kendi deneyiminizi yaratın. En iyi arkadaşlarım ve küçük köpeklerle tanışın! Gelin ve bizimle birkaç eğlenceli aktivite yapın: havuzda yemek pişirme, dans veya destansı partiler! Hatta ben ve arkadaşlarım için şık kıyafetler seçebilir ve güzel fotoğraflar çekebilirsiniz! Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod Unlimited Money ile her şeyin mümkün olduğu Dream House’da inanılmaz maceralar yaşayın!

Barbie Dreamhouse Adventures Mod APK tüm kilidi güncellendi

Barbie Dreamhouse Adventures, Budge Studios tarafından piyasaya sürülen çocuklar için bir simülasyon oyunudur. Teklife göre, bu oyun 6 ila 12 yaş arasında çocuklar içindir, ancak yetişkinler de son derece ilginç içeriğe sahip olarak oynayabilirler. Oyun moda, arkadaş bulma, pişirme, yemek pişirme, barbekü partileri, havuz partileri ve daha fazlası gibi bir kız (erkek) için birçok eğlenceli aktivite içerir. Bu oyun aynı adlı TV dizisinden esinlendir. Film, Barbie ve Skipper, Stacie ve Chelsea de dahil olmak üzere kız kardeşlerinin hayatını konu ediyor.

Barbie Dreamhouse Adventures PARA ve Elmas Hileli İndir kilidi 2021

Barbie’nin yeni bir rüya evi var ve bu harika! Yemek, asansör, çatı havuzu ve ev sineması (herkes için patlamış mısır makinesi ile) ile dolu bir mutfak da dahil olmak üzere hayal edebileceğiniz tüm lüks olanaklarla. Buna ek olarak, “süper hızlı” pişirme makinesi, kıyafetlerinizi bir bakışta görüntülemenizi sağlayan sanal bir ayna ve merdivenler bir kaydırağa dönüşebilir gibi son derece komik ve havalı ev eşyaları vardır.

İndir Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod sınırsız para
İndir Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod sınırsız para
İndir Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 800MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
VIP kilidi açıldı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu