Hileli Apk

Bad Piggies HD v2.4.3301 [Elmas Hileli] Mod Apk

Bad Piggies HD mod apk sonsuz para Kötü domuzlar bir kez daha yumurta avına çıktılar ve her zamanki gibi hiçbir şey planlandığı gibi gitmedi! Onları hedeflerine güvenli bir şekilde ulaştırmak için en iyi uçan makineyi yapabilir misin? Yaramaz domuzların kullanabilecekleri birkaç eşyası var ama onları mükemmel bir araca dönüştürmek için sizin yardımınıza ihtiyaçları var!

Konuya göre domuzlar, onları kayıp adadan çıkarabilecekleri haritadan mahrum bırakılıyor. Oyuncu, domuzu parça parça toplayarak ona yardım etmelidir. Oynanışın heyecanı, başka bir Rovio projesi olan Amazing Alex’i anımsatıyor, ancak bu proje pek popülerlik kazanmadı. Seviyenin başında bir araya getirmeniz gereken özel bir mobil yapı üzerinde haritanın bir parçasına ulaşmanız gerekiyor.

Ayrıca indirin:

Lily Garden v2.41.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Hitman GO v1.13.108875 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]
Restoran Yenileme v3.2.20 Apk Modu [Vidas Infinitas]

    Kötü Domuzcuklar HD ekran görüntüsü

Oyuncuya şemsiyeler, tüyler, tekerlekler, motorlar ve diğer tasarım öğeleri sunulur. Arabayı doğru bir şekilde monte etmek değil, aynı zamanda yol boyunca gelen tüm bonusları toplayarak bitişe getirmek de önemlidir.

Oyun Özellikleri: Uçma/sürüş/çarpma eğlencesinde 200’den fazla seviye! Üç yıldız aldığında kilidini açabileceğin +40 özel seviye! Ücretsiz güncellemeler! +9 sanal alan seviyesi, yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verir! On kafatası alarak kilidini açabileceğiniz ultra özel, ultra gizli, ultra sert bir sanal alan seviyesi! Bence bu artık bir sır değil… Nihai makineyi yaratmak için 42 nesne: motorlar, kanatlar, pervaneler, şemsiyeler, balonlar ve çok daha fazlası!

    Kötü Domuzcuklar HD ekran görüntüsü

Bad Piggies, ırkınızı bir ila üç yıldız arasında derecelendirir. Ayrıca, ilk denemede maksimum puanı almak neredeyse imkansız olmasa da genellikle çok zordur. Arabanın oluşturulması ve hareketindeki hataları dikkate alarak bölümü tekrarlamanız gerekiyor.

Çaresizce özellikle zor bir yerden geçmeye çalışıyorsanız, oyun size bir ipucu verebilir. Bu durumda bilgisayar, cihazı kendisi monte eder ve oyuncuya yalnızca onu hedefe getirmesi talimatını verir. Bununla birlikte, internette hazır öğreticiler bulabileceğiniz için böyle bir para israfı çok şüphelidir.

    Kötü Domuzcuklar HD ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Domuzları incitmemek için oyun sizin için daha iyi.

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sınırsız para, parçalar ve güçlendirmeler; – Tüm seviyeler ve sanal alanların kilidi açıldı; – Geliştirici menüsünün kilidi açıldı (Açmak için ana menünün sol üst köşesindeki Hileleri Aç düğmesine tıklayın.).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Ice Scream 7 Friends Lis v1.0.1 Apk Modu [Munição Infinita]

Merge Restaurant v2.8.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Farmscapes v2.5.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu