Hileli Apk

BAD 2 BAD EXTINCTION v3.0.3 [Dinheiro Inifinito] Mod Apk

BAD 2 BAD EXTINCTION apk mod sonsuz para Özel bir birimin komutanı olarak hareket etmeli, güçlü kahramanlar seçmeli ve canavarlar ve diğer düşmanlarla çok sayıda savaş yapmalısınız. Barış için kanlı aksiyon savaşlarına hazır olun!

Oyun boyunca karakterlerin silahlarını ve zırhlarını geliştirin, kendinizi oyunun ilginç bir konusuna ve harika atmosferine kaptırın KÖTÜ 2 KÖTÜ SÖNME Sonsuz cephanestratejik düşünmenize ve teröristleri yok etmenize yardımcı olacak çeşitli görevleri ve görevleri tamamlamanın yanı sıra. Bu devasa oyun dünyasında farklı karakterler hakkında anlatılan hikayeleri oynayın.

ekran görüntüsü

Bölgeleri keşfedin ve ortalığı kasıp kavuran terör örgütü Al-Qatala’yı ortadan kaldırmaya çalışın. 20’den fazla karizmatik kahraman, 60’tan fazla silah ve zırh türü, farklı düşman türleri ve heyecan verici savaşlar sizin için hazırlandı. Gorat al-Lama’yı yendikten ve örgütünü yok ettikten sonra, tüm bunların arkasında bir adam olduğu gibi beklenmedik bir gerçeği keşfettiniz!

İnsanlarla savaşmak için temellere geri dönme ve taktikler geliştirme zamanı. oynanışı BAD 2 BAD EXTINCTION’ın tümünün kilidi açıldı Bu kısımda biraz değişecek ve alışılagelmiş yandan görünüm yerine oyun izometrik bir görünüme sahip olacak. Bundan sonra takım yönetimi de değişecek ve bu da oyunu artık bir strateji gibi hissettirecek.

ekran görüntüsü

Oyun özellikleri:

20’den fazla yeni karakter ve 60 çeşit yeni silah ve zırh sizi bekliyor. Yeni seviyeler rastgele oluşturulur, bu nedenle önceden bir strateji belirlemek mümkün değildir. Karakterlere benzersiz yetenekler ekleyerek onları düşmanı öldürmede veya müttefikleri koruma ve iyileştirmede daha uzman hale getirerek güçlendirin.

Tamamen yeni 5 grup, hala onlarla aynı fikirde olamadığınız için oyunu daha da zorlaştıracak. Karakterlerinizi özelleştirin ve ekibinizi benzersiz yapın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Stabilite iyileştirmeleri

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu