Hileli Apk

Avatar Life v4.44.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Avatar Life mod apk sonsuz para Sanal dünyaya girin ve istediğiniz türden bir karakter olun, bu kelimenin tam anlamıyla çok şey ifade ediyor. Bu oyunda artık herhangi bir kısıtlamaya tabi değilsiniz; Her şekilde kendinize güvenin ve istediğiniz stili ifade edin ki bu oldukça önemlidir.

Herhangi bir şık erkek veya kız olabilir, kendinizi gerçekten heyecan verici oyunlara atabilir ve çoğunlukla tatlı bir aşk parçasını genel olarak önemli bir şekilde bulabilirsiniz. Güzellik, görünüm veya stil artık sorun olmayacak Avatar Life sonsuz enerji🇧🇷 Oyunun başında önce cinsiyetinizi seçiyorsunuz; şık bir adam ya da süper sevimli bir kız olabilir.

ekran görüntüsü

Oyun, oyunculara yüz tipi, saç, gözler, dudaklar, boy, vücut şekli vb. Gibi çeşitli görünümlerde 400’den fazla görsel ayrıntı sağlar. Oyunlar. performansını tamamladıktan sonra Avatar Life apk mod sınırsız parakıyafet, şapka, gözlük, küpe, ayakkabı gibi uyumlu aksesuarları seçin. 800 farklı model ile modanızı özgürce sergileyebilirsiniz.

Doğru kıyafeti seçmek, ister kötü bir çocuk, ister şık bir romantik, karakterli bir kız veya sevimli bir kız olun, istediğiniz stili vurgular. Ve dikkat çekici olan şey, istediğiniz zaman görünümü ve stili değiştirebilmenizdir. Sadece moda stilini değil, aynı zamanda kendi evinizi de tasarlayabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Oyun, farklı stillere ve 1500’den fazla farklı iç öğeye sahip yeterince büyük bir ev sunuyor. Göreviniz, en sevdiğiniz evi yaratmak için yaratıcılığınızı serbest bırakmaktır. Ve bu çok zorsa, oyunun yayıncısının sunduğu temalar arasından da seçim yapabilirsiniz.

Avatar Life mod apk özellikleri: 800’den fazla farklı giysi öğesi arasından kendi benzersiz stilinizi seçin. Saç, gözler, dudaklar ve diğer yüz özellikleri deneyebileceğiniz 400’den fazla özellik arasındadır. Görünümünüzü her zaman ruh halinize göre değiştirebilirsiniz! 1500’den fazla farklı mobilya parçası arasından seçim yapın. Önceden hazırlanmış tasarım alternatiflerinden bazılarını deneyin. Avatarınızın enerjisini dakikalar içinde yeniden doldurabileceğiniz VIP alanına erişin. Avatar Life’ta yeni insanlarla tanışabilir veya gerçek arkadaşlarınızı yanınızda getirebilirsiniz. Eğlenin, flört edin, hediyeler alıp verin ve eğlenin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sabit hatalar; Geliştirilmiş oyun kararlılığı.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para ve enerji (özel sunucu, orijinal değil🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Survivor.io v1.8.1 Apk Modu [Mod Menu / Sem recarga]

Anne Simülatörü v2.0.17 Apk Modu [Dinheiro Infinito / VIP]

İnşaat Simülatörü 3 v1.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu