Hileli Apk

Avakin Life v1.072.01 [Kilitsiz / XP] Mod Apk

Avakin Life apk mod sonsuz para görünür giysiler harika partiler verin, tabii ki karakterinizin bir yerlerde yaşaması gerekiyor. Keşfettikçe hem eğlenecek hem de yeni insanlarla tanışacaksınız. Koşmak, bir karakter yaratmak için ihtiyacınız olan ilk şey.

Mod Menüsünü İndirin Avakin Life sonsuz para ve XP güncellendi 2022 Android için Mediafire’ı indirin!

Bundan sonra kendinizi eğlenceli ve heyecanlı bir hayata kaptırabilir ve güzel manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Özgürce hareket edebileceğiniz ve istediğinizi yapabileceğiniz devasa bir açık dünya sizi bekliyor. şimdi indir mod avakin life xp ve dünyanın her yerinden birçok arkadaş edin!

ekran görüntüsü

Bu konuşmanın nasıl biteceğini kim bilebilir – bir havuz partisi, arkadaşlıklar veya başka bir şey? Oyunun kuralları yok. İşinize devam edebilir, yarışmalara katılabilir, yeni arkadaşlarınızın evlerini kontrol edebilir ve sadece eğlenebilirsiniz.

Gardırop ve içindeki çeşitli şeyler Hacker Avakin Life Infinite Money 2022’yi İndirin önemli bir rol oynar. Karakter değiştirilebilir, örneğin bir randevuya çıkmak, resmi bir takım elbise giymek, plaja gitmek, ince bir tişört ile mayo veya şort seçmek.

ekran görüntüsü

içinde Avakin Life sonsuz para indir güncellenmiş apk Kullanıcılar birbirleriyle sohbet edebilir. Kıyafet, emlak ve çok daha fazlasını birlikte satın alabilirsiniz. Başlangıç ​​sermayesi kendi dairenizi satın almak için yeterlidir. Evinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı buraya davet edebilir ve onlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Avakin Life Avacoins sonsuz apk🇧🇷 Burada kesinlikle doğru firmayı bulacaksınız.

Avakin Life Mod Menu 2022’nin Özellikleri: Gelişmiş Karakter Oluşturma Düzenleyici. Tam kopyasını veya tam tersini oluşturabilirsiniz. Sanal çiftiniz için çok sayıda bina. Keyifle vakit geçirebileceğiniz pek çok yer (plajlar, kulüpler, gece kulüpleri vb.). Hayalinizdeki evi inşa etme fırsatı. Evinizi gerçek bir saraya dönüştürebilirsiniz. Oyunu daha da ilginç ve heyecan verici hale getiren düzenli güncellemeler.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

:

• Dehşeti, korkuları ve şeytani zevkleri keşfedin! Avakin’in en ürkütücü yerlerini ziyaret edin ve korkunç ödüller kazanın… • Bazı oyuncular için sorun yaratan hatalar düzeltildi.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tümünün Kilidi Açıldı (sadece kıyafetleri görüyorsun🇧🇷 – Pasif deneyim XP kazancı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu