Hileli Apk

Assoluto Racing v2.12.12 [Elmas Hileli] Mod Apk

Assoluto Racing apk mod sonsuz para bağımsız bir stüdyodan bir yarış simülatörüdür. En ince ayrıntısına kadar boyanmış birkaç düzine lisanslı araba sizi bekliyor. Kontrol etmenin ve herhangi bir yüzeydeki kontrollerin keyfini çıkarmanın en rahat yolunu seçin ve fizik motoru gerçekçi makine davranışı sağlar.

Assoluto Racing’in kilidi açıldı, modern bir arabanın kontrolünü alıyorsunuz ve farklı pistlerde ilerliyorsunuz. Bu oyun, dünyanın her yerinden ünlü üreticilerin mükemmel modellenmiş ve lisanslı arabalarıyla sizi memnun edecek. Oyunda temsil edilen birçok araba arasından arabanızı seçin ve yarışa başlayın. Bu oyunun harika fizik motorundan yararlanın ve yolun ve arabanın tam kontrolünü elinize alın.

Ayrıca indirin:

Zooba v4.1.2 Apk Modu [Mod Menu / Drone View]
CarX Drift Yarışı 2 v1.24.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
GT Speed ​​​​Club v1.14.43 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

    Assoluto Racing ekran görüntüsü

Geliştiriciler, oyunu çeşitlendirmeye ve kullanıcılara çeşitli oyun modları sunmaya çalıştı. Belirli bir alandaki konileri devirmemek için yavaşlama görevi ile bitiş çizgisine önce ulaşmak için ring yarışlarına, sprintlere, düz bir çizgide yarışlara katılmanız önerilir.

Oynanışı gerçekten çeşitlendiren birçok mod vardır. Oyundaki görsel bileşen, ana avantajlardan biridir. Çevredeki konumlar ve araba modelleri “Mükemmel!” Olarak derecelendirildi. Ve geliştiricilerin kendileri, yarışan spor arabaların keyfini tam olarak çıkarmanızı sağlayacak gerçekçi fiziğe odaklanıyorlar.

    Assoluto Racing ekran görüntüsü

Oyun içi kontrol sistemi, bir dizi ivmeölçer + aktif anahtar tarafından gerçekleştirilir. Bir akıllı telefondan yokuşlardan araba sürme imkanı sunulur. Frenleme – ana ekranda pedal düğmesi ile. Geliştiricilerin kusursuz sürüş fiziği konusundaki güvencelerine rağmen, araba viraj alırken doğal olmayan bir şekilde davranıyor.

Araba, sanki kullanıcı asfaltta değil de üzerine motor yağı dökülmüş pürüzsüz bir beton yüzeyde hareket ediyormuş gibi kayma eğilimindedir. Ancak oyuna saygı göstermeye değer: iyi tasarlanmış pistler, mükemmel yerler, çeşitli oyun modları ve düzinelerce lisanslı araba kesinlikle dikkatinizi çekmeye değer!

    Assoluto Racing ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni arabalar eklendi, genel iyileştirmeler.

Android 4.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Ehliyet alma ve devre yarışı görevlerini başarıyla tamamlamak için duvara çarp; – Bazı kartlar etkinleştirildiğinde eşleşmeler mümkündür;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

#DRIVE v3.1.133 Apk Modu [Desbloqueado]

CarX Karayolu Yarışı v1.74.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Drag Battle 2 v0.99.69 Apk Modu [Itens Grátis]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu