Hileli Apk

Asphalt 8 Airborne v6.6.0j [Elmas Hileli] Mod Apk

Asphalt 8 mod apk sonsuz para 2022 Android için en iyi yarış oyunlarından biridir, çarpıcı grafiklere, fiziğe ve harika kontrollere sahiptir. bunun yanında asfalt size 220’den fazla araba ve motosiklet, büyük otomobil üreticileri, lisanslı ve nitro modelleri getiriyor.

Asphalt 8 Infinite Money’i İndirin Güncellendi 2022 Android için Ücretsiz İndirin!

meydan okumayla yüzleş Asfalt 8 havada ve yüksek hızlı bir yarışçı olun. Ayrıca arabalarınızı 16 farklı senaryoda 40 yüksek hızlı pistte yarışacak şekilde özelleştirebilirsiniz: Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada çölü ve araba veya motosikletle yarışabileceğiniz diğer inanılmaz yerler ve ayrıca yarışabileceğiniz çok oyunculu bir mod da var. oyunculara gerçek zamanlı olarak meydan okuyun.

Asphalt 8: Airborne- ekran görüntüsü küçük resmi

En ilginç mod, sizinle aynı seviyedeki rastgele oyuncuları geçmeniz gereken çevrimiçi yarışmadır. Garaja geri döndüğünüzde, arabanın parametrelerini modernize etmeniz, onu daha kolay, daha hızlı ve daha kolay yönetilebilir hale getirmeniz gerekiyor.

Dilerseniz, büyük bir kişiselleştirme araçları kataloğunu kullanarak makinenin görünümünü değiştirebilirsiniz. Varsayılan kontrol sistemi, ivmeölçer ve tapas tarafından uygulanır. Bu nedenle, arabayı çevirmek için cihazı doğru yönde eğmeniz gerekir.

Asphalt 8: Airborne- ekran görüntüsü küçük resmi

Fren yapmak için ekranın sol tarafına dokunmanız (ekrana dokunmanız) gerekir. Nitro’yu etkinleştirmek için – ekranın sağ tarafına dokunun. Kaymaya girmek için – dönerken ekranın sol tarafına (frenler) dokunun. Drift çıkışı kendi kendine gerçekleşir – sadece cihazı belirli bir süre döndürmeyin.

Ancak, kullanıcı bu ayarların tümünü değiştirebilir: manuel hızlandırmayı seçin, düğmelerle döndürün, vb. Maksimum ayarlarda grafikler harika. Yeni motor ve gölgelendiriciler, otomobilin ve etrafındaki dünyanın yüksek düzeyde ayrıntısını, akıcı animasyonları ve renkli özel efektleri sunar.

    Asphalt 8: Airborne ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bu temalı sezon, bir sezon kartı, yeni etkinlikler, arabalar, avatarlar, müzik ve daha fazlasıyla birlikte gelir!

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir

İndirPK MODU

Modda ne var ?: Ücretsiz oyun içi para birimi alımları (Modu kullanmaktan banlanabilirsiniz🇧🇷

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu