Hileli Apk

Asphalt 8: Airborne v6.2.3b PARA ve Elmas Hileli İndir

Asphalt 8: Airborne PARA ve Elmas Hileli İndir sonsuz para apk mod güncellendi 2021 mediafire – en iyi değilse, gameloft’un en iyi yarış oyunlarından biri, oyun mağazasında milyonlarca kez indirildi, eksiksiz bir yarış oyunu, kampanya modu ve çok oyunculu mod ve oynamanız için çeşitli diğer yarış modlarına sahip ve bu oyunun en coşkulu olanı herkesi etkileyen güzel grafiklerdir, bir mobil oyun olarak, yarış kazanmak ve para almak için gitmek, her zaman daha iyi ve daha hızlı araçlar satın almak için, yarış sırasında nitro da yakalayabilirsiniz, rakiplerinize göre belirli avantajlara sahip olmak ve önlerine çıkmak, ancak gelene kadar yolculuklar sırasında tehlikeli ve zorlu engelleri atlatmak için beceri ve reflekse sahip olmak zorunda kalacağınızdan kolay olacağını düşünmeyin, Zaman kaybetmeyin ve şu anda en iyi mobil yarış oyunlarından birini indirin – Asphalt 9 Apk Infinite Money Mod 2021!

Asphalt 8: Airborne Hakkında

Bu makalenin yapısı normal yazıdan biraz farklı olabilir. Asfalt 8 ile halefi Asphalt 9’u karşılaştırmaya odaklanacağım. Ve işte Asphalt 8’in şu anda bu kadar çok oyuncuya sahip olmasının nedenleri.

Ağ bağlantısı olmadan oynayabilir

Bu çok önemli bir neden. Asphalt 9, oyuncuların oynamak için ağa bağlanmalarını ve ayrıca alanı sınırlamalarını gerektirir. Tüm oyuncular Asphalt 9 oynamaya uygun değildir, bu nedenle Asphalt 8 daha iyi bir seçim olacaktır.

Güzel grafikler, birçok eski telefon hala oynayabilir

Asphalt 9 grafikleri uzmanlar tarafından serinin en güzeli olarak değerlendiriliyor. Tabii ki, mobil cihaz kurulumu giderek daha iyi hale geldi, bu nedenle daha sonra piyasaya sürülen oyunlardan doğal olarak yararlanılıyor. Peki ya eski bir mobil cihaz kullanıyorsanız? Asphalt 8 gibi üst düzey bir yarış oyunu oynayabilmek hala harika.

Biraz grafikten bahset. Asphalt 8, yüksek ayrıntı seviyesine sahip 3D grafiklere sahiptir. Yangın ve patlamanın etkileri oldukça hoş ve şaşırtıcıdır. Pistin manzarası, havanın ve havanın etkisine ek olarak güzeldir. Özellikle, aracın motorunun sesi gerçek otomobillerden kaydedilerek oyunculara gerçekçi ve ferahlatıcı bir his getiriyor.

Asphalt 8: Airborne PARA ve Elmas Hileli İndir süper otomobil sistemi gerçekliğe dayalı olarak yeniden üretilir, böylece oyuncular oyunun gerçekliğini ve bu oyun şirketinin büyük yatırımını hala hissedebilirler. Chrysler ME412 (Chrysler ME Four-Twelve), Ferrari FF, Ford 2006 GT, Mercedes CLK GTR, Mercedes SLS AMG, Ford Mustang 2015 gibi arabalara dokunmak çok uzak bir şey değil.

Oynanabilirlik

Asphalt 9 oyunu Asphalt 8’den devralınmıştır, bu nedenle bu 2 sürümün oynanışında çok fazla fark yoktur. Hikayenin oynanışı ile oyuna alışmak kolaydır. Ardından bu oyunun getirdiği tüm modları keşfedebilirsiniz.

Kontrol yolu çok fazla değişiklik değil. Yine de, basit bir ekranda basit dokunuşlar.

Asphalt 8’i harika bir seçim yapan nedir?

Asphalt 9, kullanıcıları ağa bağlanmaya zorlar ve ücretsiz olmasına rağmen “çok pahalı” olduğu söylenebilir. Oynamak ücretsiz, kazanmak için para ödemek A9 hakkında konuşmak için doğru kelimedir. Asphalt 9 oyuncuları para harcamak zorunda kalsa da, Asphalt 8 tamamen çevrimdışı bir oyundur. Bu nedenle, çeşitli şekillerde yararlanacaksınız:

Asfalt 8 Apk Mod
Asfalt 8 Apk Mod
Asfalt 8 Apk Mod

Android 4 ve üzeri
Boyut : 2.0 GB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu