Hileli Apk

Art of War: Legions v5.7.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Art of War: Legions PARA ve Elmas Hileli İndir Oyuncunun artık asker olması ve savaşa girmesine gerek yok, ordu lideri oluyor. Savaş RPG’lerinde, yanlış bir şey yaparsanız, oyuncu hala bunu düzeltme fırsatına sahip olacaktır çünkü siz bir askersiniz. Ancak oyuncunun konumu iyileştirildiğinde, oynamasanız bile, savaş sanatında rolünüz çok daha kritiktir: lejyon ipuçları ve püf noktaları.

Bu oyun bir strateji oyunudur, bu yüzden belirleyici bir rol oynadığı açıktır. Oyuncuların kazanmak için iyi bir zihniyete ve savaş alanını gözlemlemek için harika bir yeteğe sahip olması gerekir. Oyuncu etraftaki şeyleri gözlemlerse ve düşmanın gücünü bilirse, zafer onların elinde olacaktır. Ve eğer oyuncu bunu umursamıyorsa, yenililmesi kaçınılmazdır.

Art of War: Legions PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyuna katılarak, oyuncular küçük savaşçıları ile eğlenceli oyunlar yaşayacaklar. Ancak, oyuncular için bunu zor hale getirmek için çok sayıda zorluk belirlenecek. Bu yüzden ustaca stratejiler ve büyümüş bir orduya komuta etmenin doğru yollarını sunan kurnaz ve anlayışlı bir oyuncu olursunuz. Öznel olmayın, çünkü tüm tehlikeler her zaman her zaman başınıza gelecektir; Dikkatli olmazsanız, her an yok olursunuz. Yaşadığınız zorluklar nedeniyle, daha değerli deneyimler ve bilgiler öğrenmek ve bu oyunla eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamak isteyeceksiniz.

Askere sahip olmak için, oyuncunun kullanabilmesi için bir karta ihtiyacı vardır. Oyundaki askerler kartlardan yapılmıştır ve oyuncuların kilidini açmak için parayı kullanmaları gerekir. Oyunda oyuncuların kullanması için birçok asker türü vardır ve her biri farklı bir işleve sahip olacaktır.

Savaş Sanatı: Legions apk mod
Savaş Sanatı: Legions apk mod
Savaş Sanatı: Legions apk mod

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 142MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Kilidi açılmış VIP abonelik özellikleri

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
MOD MENU – özel askerler

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu