Hileli Apk

Armored Squad v2.7.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Armored Squad apk mod sonsuz para kullanıcının büyük bir robotu kontrol ettiği ve büyük bir arenada diğer Mekanoidlere karşı savaştığı etkileyici bir aksiyon oyunudur. Burada AI rakiplerine ve gerçek oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.

Her durumda, düşmanları yok etmek için aynı anda farklı silahlar, devasa bıçaklar, lazer kurulumları ve diğer silahlar kullanarak olası tuzaklara dikkat etmeli ve uçan düşman mermilerinden kaçmalısınız. Oyun, beş düzine seviyeli tek oyunculu kampanya ve çok oyunculu savaşlar dahil olmak üzere birden fazla moda sahiptir. Arkadaşlarınızı toplayın ve çevrimiçi PVP savaşlarıyla eğlenin!

ekran görüntüsü

Veya çevrimdışı modda 60 seviye oynayın ve AI ile robotlarla savaşın. Aynı anda lazerler, kılıçlar ve bazukalarla savaşın! Robotlarımız aynı anda birden fazla silah kullanabilmektedir. Zırhlı Kadro Hack’i makineler, robotlar ve parlak çizgi film tarzı grafiklere sahip hızlı tempolu bir takım nişancı oyunudur.

Ayrıca nişan almanın ve ateş etmenin kolay bir yolu. Karakterleriniz farklı silah türlerini kullanma yeteneğine sahiptir. Makineli tüfekler, lazerler ve varsa kılıçlarla savaşabilir ve bazen birden fazla seçeneği aynı anda kullanabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Donanımınızın her biri, robotlara karşı özel taktiklerle birlikte gelir. Ayrıca kazanmanıza yardımcı olacak güç alanları, kalkanlar, uçaklar gibi beceriler de oldukça ilgi çekicidir. Kahramanınızın yapısını özellikle ihtiyaç duydukları aksesuarlarla özelleştirin.

Play Store’daki en ateşli siborgların kilidini açmak için para harcayın. Güçlendiriciler, büyük motorlar, enerji kalkanları ve diğer araçlar da sizi bekliyor. Ek olarak, uygulama hala görevler ve çok sayıda zorluk içeren tanıdık bir sisteme sahiptir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

FIFA Mobile v18.0.02 Apk Modu [Mod Menu / Speed Hack]

Blades of the Brim v2.19.19 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Son Umut Keskin Nişancı v3.51 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu