Hileli Apk

Armed Heist v2.7.2 [Mod Menu / Imortal] Mod Apk

Silahlı Soygun apk mod sonsuz para Android cihazlar için mükemmel ve dinamik bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Senin görevin en havalı dolandırıcı ve suçun gerçek kralı olmak! Araba ve banka soygunları hiç bu kadar eğlenceli ve gerçekçi olmamıştı. Oyun o kadar heyecan verici ki, bu muhteşem suç dünyasından bir dakika bile ayrılmak istemeyeceksiniz!

Android’de ücretsiz indirin Silahlı Baskın Hack ve 70’den fazla benzersiz görevi mükemmel bir şekilde tamamlamaya çalışın! En iyi olmak için taktik yeteneğinizi, mantığınızı ve yenilikçi düşüncenizi gösterin. Ekipman geliştirmeniz ve kişiselleştirmeniz için karakteriniz için geniş bir maske ve silah cephaneliği hazırlandı.

ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

“Silahlı Soygun” oyununda, size en uygun olanı seçebileceğiniz 70’den fazla tehlikeli görevi çözmeniz gerekiyor. Oyun ilerledikçe, görevler daha zor ama aynı zamanda daha ilginç hale geliyor. Oyun, hoş görsel efektlere sahip çekici 3D grafiklerle sizi memnun edecek.

Ancak oyun ilerledikçe görevlerin karmaşıklığının artacağını ve zafer için tüm yeteneklerinizi ve cömert ödülleri göstermeniz gerektiğini unutmayın. Tüm oyun eylemleri, hiçbir soygun senaryosunun iki kez tekrarlanmadığı gerçekçi bir 3B ortamda gerçekleşir. 30 benzersiz silah türünden birini seçin, onu mükemmele yükseltin ve en zor görevlerde ustalaşın!

ekran görüntüsü

Ayrıca, birçok farklı mod ve görünüm bulacaksınız. Savaşta 30’dan fazla çeşit hafif silah kullanabiliyorsunuz ve birbirinden farklı, birbirine benzemeyecek soygunlar sizi bekliyor.

Ayrıca, soygunu gerçekleştireceğiniz kahramanınız için yaklaşık on farklı maske satın alma seçeneğiniz de bulunuyor. Çeşitli görevleri tamamlayın ve teçhizat ve yeni silahlar satın almak için harcayabileceğiniz oyun içi para birimi kazanın ve ayrıca mevcut silahları yükseltebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– ölümsüzlük; – Azaltılmış silah geri tepmesi. – Silahın yeniden doldurulması yok.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu